ČFL: Jiskra Domažlice – FK Štěchovice 0:0 PK 3:4

První poločas se hrál vyrovnaný, spíše bojovný než pohledný fotbal, žádné z mužstev si nevytvořilo vyloženou šanci, kromě břevna Domažlického Hrdličky. Ve stejném duchu se nesl i poločas druhý a ani závěrečný tlak domácích proti oslabenému soupeři gól nepřinesl.

Pokutové kopy proměnili: Bauer, Tafat, Mužík – Busta, Hřebeček, Prosek, Švejda,

Rozhodčí: Makovička – Hrkal, Kramlová. ŽK: 1:4 (89. Javorský – 12. Hřebeček, 53. Busta, 83. Laušman, 90. Novák), ČK: 0:1 (65. Sňozík). Diváků: 350.

Jiskra Domažlice: Ticháček – Hrubý, Tůma, Bauer, Bárta (86. Javorský) – Leitl (72. Špírek), Braun, Mužík, Došlý (79. Vondráček) – Tafat, Hrdlička. Trenér: Stanislav Purkart.

FK Štěchovice: Sňozík – Müller, Busta, Baubín – Pavlík (89. Říha), Jakobovský, Hřebeček, Novák (90. Švejda), Prosek – Hudec (67. Soukup), Laušman (86. Cienciala). Trenér: Jiří Hruška.