V Karlových Varech jsme prohráli a v poháru končíme

Karlovy Vary

První kolo poháru FAČR svedlo za soupeře loňský čtvrtý tým divizní skupiny A domácí 1.FC Karlovy Vary a druhý tým tabulky ČFL TJ Jiskru Domažlice. Do utkání pro různé důvody nemohli  hostující kouči počítat s univerzálem Jaroslavem Neradem stejně tak i s Petrem Došlým a Pavlem Javorským.

1.FC Karlovy Vary – TJ Jiskra Domažlice 3:1 (3:0)

Domácí hráči šli na hřišti menších rozměrů, do vedení ve 13. minutě , když se před Šimanem prosadil Jaroslav Dušek. Druhý a třetí gól padl s kopačky čtyřiatřicetiletého zkušeného útočníka Martina Psohlavce to ukazatel skoré ukazoval 16. a 26. minutu. Velkou příležitost měl v závěru prvního poločasu po vysunutí Petra Mužíka hostující snajpr Pavel Fořt , kterého střela z 20.metrů lízla s pomocí brankáře Daniela Strnada břevno jeho svatyně.  Přesto, že naši chlapci měli ve druhém poločase velkou územní převahu , tak se jim výborně organizovaná obrana jednatřicetiletého  domácího kapitána Tomáše Osloviče povedla překonat pouze po hodině hry , když se za záda velmi dobře chytajícího domácího gólmana Strnada trefil Lukáš Roubal na konečných 3:1.Domácí se tak mohou těšit na druhé kolo, kdy budou hostit 29.8.2015 od 17:00 hodin druholigové Táborsko i s naším odchovancem Martinem Sladkým.

Sestava Jiskra Domažlice: Šiman- Hrubý, Bauer , Braun, Bárta-  Hradecký, Špírek(46.Chocholoušek), Leitl(75.Beránek), Mužík- Roubal – Fořt. Trenéři: Pavel Horváth a Milan Matejka.

1.FC Karlovy Vary: Strnad- Mestl, Pěkný,  Oslovič, Polom- Lhoták, Dušek, Koubek, Staněk, Maňák- Psohlavec. Trenér: Karel Tichota a Marian Geňo. Na střídání: Havlíček, Skala, Krlička, Királyi, Švec.

Rozhodčí : Musil – Petřík- Hurych všichni z Prahy

Diváci: 150

Dnes 26.7.2015 se od 15:00 hodin představí Jiskra na pouti v Postřekově proti výběru Horního Chodska