Jiskra porazila Most – rychlé info

TJ Jiskra Domažlice – FK Baník Most 1:0 (0:0)

Ve středu 19.8.2015 se v předehrávaném 4. kole, střetl loňský účastník NFL Baník Most , který se v Domažlicích postavil proti domácí Jiskře. Utkání se hrálo za stálého deště. Jiskra si v prvním poločase vytvořila několik brankových příležitostí. Hosté hráli pasivně zataženi na své půlce. Ve druhém poločase , šli domácí do zaslouženého vedení , které  po zbytek utkání zaslouženě uhájili, když ještě nevyužili další příležitosti.

PODROBNĚJŠÍ ČLÁNEK POZDĚJI

Foto  z utkání:

Branka : 52. David Čada

Sestavy TJ Jiskra Domažlice : Šiman – Chocholoušek, Bauer, Nerad, Beránek (89. Špírek) – Došlý, Hradecký (92. Javorský), Čada, Mužík (78. Braun) Leitl (70. Hrubý) – Fořt. Trenér: Milan Matejka.

FK Baník Most: Divkovič – Chábera (73. Schön), Piroch, Heger, Šíša – Štefko (46. Kotlan), Černý, Gedeon, Bouška (73. Nobst), Hejda (89. Weickert) – Hájek (65. Pikl). Trenér: Robert Vágner.

Rozhodčí: Němec – Průcha, Kramlová. ŽK: 2:1 (79. Chocholoušek, 82. Braun – 42. Štefko) Diváků: 523

Výsledky  4 .předehrávaného kola ČFL:

Středa 19. 8. 2015 17:00
ChrudimTachov 5:3 (4:2)

Branky: 10. Sixta David, 20. Rybička Petr, 22. Kopecký Lukáš, 31. Sixta David, 47. Rybička Petr – 16. Knakal Martin, 43. Šácha Petr, 87. Chasin Vitaliy (pen.)

Rozhodčí: Rejžek Pavel – Kouba Štěpán, Hrkal Václav

ŠtěchoviceBrozany 6:0 (3:0)

Branky: 5. Laušman Václav (pen.), 28. Laušman Václav, 38. Kotlík Ondřej, 55. Kotlík Ondřej, 70. Hřebeček Stanislav (pen.), 84. Říha Martin

Rozhodčí: Rais Ondřej – Martínek Petr, Ginzel Ondřej

DobroviceTáborsko B 5:0 (0:0)

Branky: 35. Volf Marek, 52. Kotyza Martin, 58. Vajgl Martin, 85. Krystan Jiří, 70. Kotyza Martin

Rozhodčí: Košan Martin – Kříž Jiří, Szikszay Ladislav

DomažliceMost 1:0 (0:0)

Branky: 52. Čada David

Rozhodčí: Němec Václav – Průcha Miroslav, Kramlová Eliška

PísekPřevýšov 1:3 (0:2)

Branky: 68. Ježdík Jiří – 15. Doležal Radek, 34. Urbanec Jakub, 64. Labík Tomáš

Rozhodčí: Kalenda Jan – Ulrich Tomáš, Petřík Jan