Načítám.......

 

Jiskra jede do Tábora

https://www.fotbaldomazlice.cz/wp-content/uploads/2015/08/DSC_3807-1280x848.jpg

Domažlice míří do Tábora

Tábor/Domažlice

Jiří Pojar

V sobotu 22.8. se  v 10:15 hodin  Domažlická Jiskra představí v Táboře na stadionu v ulici Bydlínského , kde před pěti lety zvítězila nad FC Tábor  2:1 a rázně vykročila k historickému postupu do ČFL  proti druholigové rezervě místního FC MAS Táborsko, což je nováček 20.členného pelotonu ČFL.

Domácí rezerva vstoupila do soutěže jednoznačným vítězstvím nad favorizovanými Jirnamy 6:1.Je k tomu třeba říct , že domácí kouč Pleticha mohl využít několik hráčů A mužstva což na hře mužstva bylo znát. Mimo jiné využil i odchovance Jiskry Martina Sladkého. Ve druhém kole prohrála rezerva v jihočeském derby s Pískem 2:1,aby ve předehrávce 4.kola ve středu 19.8. prohráli vysoko 5:0 na hřišti nováčka FK Dobrovice.,, Táborsko bude chtít odčinit vysokou porážku z Dobrovic. Je možné, že vzhledem k tomu , že jejich A mužstvo hraje v pátek derby v Českých Budějovicích, tak  je někdo  z toho širšího kádru posílí, protože hrají doma. Musíme se na ně důkladně připravit z regenerovat síly” řekl k utkání pravý obránce Jiskry Domažlice Ondřej Chocholoušek. Jeho spoluhráč s obrany stopér Marek Bauer k duelu říká, že by Jiskra ráda navázala na tři zápasy , jak odstartovala sezonu a do Tábora nejede prohrát, ale získat nějaké bodíky.,, Vůbec je neznám , nedokážu posoudit , jestli jsou s posilami z Áčka silnější? Ono někdy když je ,,posílí” hráči , tak to může být i kontraproduktivní. Musíme se koukat na sebe. V létě jsme najeli na nové prvky v naší hře, které chceme dál vylepšovat, když se nám to podaří budeme rádi”.

Utkání bude řídit jako hlavní  Ondřej Šedivka z Pardubic s  asistenty Jiřím Dujsíkem z Opatovic nad Labem  a Ondřejem Brychtou z  Kunčiny.

Print Friendly, PDF & Email