Dorosty Jiskry porazili Přeštice

Domažlice Starší dorostenci Jiskry ve  čtvrtek 3.září ve  3.kole prohráli v Tachově 4:1 Branky: 47. Kořínek Pavel, 57. Trejbal Tomáš, 60. Diviš Tomáš, 62. Kořínek Pavel – 34. Selnar Jakub . Jejich mladší kolegové tohoto soupeře deklasovali 8:2 když branky vstřelili : 10. Kubeš Milan, 78. Eidelpes Adam – 23. Sladký Jiří, 24. Vlček Antonín, 28. Sladký Jiří, 49. Gabriel Filip, 51. Gabriel Filip, 52. Gabriel Filip, 65. Homolka Zdeněk (pen.), 80. Ludvík Štěpán Rozhodčí: Černý Tomáš.

V sobotu na UMT v Domažlicích jim byl za soupeře mužstvo TJ Přeštice.

Jiskra Domažlice st. dorost  Přeštice 3:1 (1:0)

Jiskra začala výborně, soupeře půl hodiny pořádně nepustili na svoji polovinu, ale trápili se v koncovce. Hosté se dostali do dvou šancí ve 32. a 38. minutě, ani on však gól nedal. To se povedlo domácím dvě minuty před koncem poločasu, kdy se po povedené kombinaci středem hřiště dostali až do vápna, kde Dufek jesličkami přešel přes stopera a pak už snadno zakončil 1:0.

Také do druhého poločasu domácí vstoupili dobře a po čtyřech odehraných minutách předvedli nejhezčí akci zápasu, na jejímž konci Major nádherně našel před brankou Svobodu a ten nezaváhal 2:0.

Jiskra pak držela otěže zápasu až do jeho závěru. Navíc si po faulu hostů 20 m od branky postavil Major míč a z trestného kopu skrz zeď zaskočil gólmana, který míč pouze vyrazil před sebe, kde byl nejdůraznější Svoboda 3:0. Hosté se dočkali čestného úspěchu po hodině hry, kdy si na rohový kop naběhl Vlk a nedal Kupilíkovi v brance Domažlic šanci 3:1.

V 77. minutě byl zákeřně zezadu na polovině hřiště bez balonu ´sestřelen´ David Žák, který nakonec skončil v nemocnici se zlomeninou kotníku. Rozhodčí Fanfule tento zákrok ocenil pouze žlutou kartou, takže závěr byl hodně nervózní. Zápas nedohráli Konůpka a Šteffl, kteří byli vyloučeni po vzájemné potyčce.

Jiskra Domažlice ml.dorost : TJ Přeštice 1:0 (1:0)

Po té  na umělohmotný pažit nastoupili jejich mladší kolegové. Domažlice šli do vedení v 10.minutě utkání po krásném přímáku Jakuba Selnara, který nedal brankáři Přeštic Naxerovi  , žádnou šanci. Nguyen Dang Quang byl po druhé žluté kartě domácím 89. minutě  vyloučen po dvou žlutých kartách. Rozhodčí : Adam Fanfule.

Jiskra Domažlice st.dorost: Kupilík Šrámek, Korelus, Žák (77. Nguyen), Buršík, Svoboda, Hojda, Dufek, Čadek, Konůpka, Major.

Jiskra Domažlice ml.dorost: Poláček- Peroutka, Sladký, Nguyen, Nechoďdomů, (41.Strnad), Vesti , Moravec, Vlček, Reiniger, Soukup(70.Kvítek), Selnar,. Trenéři obou Domažlických mužstev:  Oldřich Timura a Roman Škampa .(poj s využitím tau)