Načítám.......

 

Domažlice jedou do Štěchovic

 

Souboj šestého týmu tabulky ČFL s jedenáctým to je utkání 12.kola třetí nejvyšší soutěže. Fotbalisté Jiskry Domažlice  cestují v neděli

25.října do středočeských Štěchovic , kde se střetne od 14:30h s domácím FK Štěchovice , který  nevstoupili do soutěže podle přestav svých funkcionářů i fanoušků. Postupem času se jim  začalo dařit. Svěřenci trenéra Jiřího Hrušky mají za sebou sérii čtyř zápasů bez porážky. Dvakrát vyhráli na venkovních stadionu na Žižkově 2:1 a minulé 11. kolo v Písku 1:0 . Doma remizovali 1:1 a na penalty vyhráli s Jirny a povedlo se jim doma porazit Most 1:0. Před sezonou se vrátil z juniorky Slávie Praha levý obránce Prosek a záložník Golovko z FK Dobrovice.  Štěchovičtí funkcionáři zapracovali na posílení útočné vazby, přišli kladenský Trnka, po roce se vrátil odchovanec Laušman, kterého trenér Hruška vedl v dorostu Bohemians 1905 a Kotlík z FK Dukla Praha, který před časem hrál za Kunice, když působili v ČFL.

,,Jsme na vítězné vlně chtěli by jsme na ní vydržet co nejdéle.Připravujeme se na tento zápas poctivě. Vzhledem k povětrnostním vlivům dřívějšímu šeru  a při absenci umělého povrchu máme trochu problémy s tréninkovým procesem. Kádr je po zdravotní stránce v pořádku. Chceme do konce podzimu uhrát ještě nějaké body aby jsme před jarem měli co nejlepší pozici” vypočítává trenér Hruška .Ten dobře ví, že Jiskra změnila trenéra  vede ji pan Michálek viděl poslední dvě utkání z Benátkami  a Dobrovicí.,,mužstvo Domažlic má svoji kvalitní osu, jako například nadstandartní a rozdílové hráče Mužíka a Došlého, ale jsou tam i  další hráči na které si musíme dát pozor. Může to být zajímavý otevřený fotbal z obou stran. Hosté určitě nepřijedou bránit. Hrajeme doma, bude jistě zajímavé pro diváky” prozrazuje k utkání zkušený kouč Hruška. Jiskra se po vítězném utkání z Dobrovicí 4:2 připravovala na soupeře sérií tří tréninků a ještě jeden ji čeká v pátek. Na úterním tréninku se zranil Javorský  jehož start v utkání je ohrožen stejně jako start záložníka Leitla, který má problémy s kolenem.,,Podařilo se nám po nepříjemné sérii bez vítězství vyhrát. Jedeme tam s cílem získat nějaký ten bodík. Z hráčů spadla tím našim vítězstvím nervozita. Mohlo by to být pěkné utkání i když je tam malé hřiště, kde se bude odehrávat hodně osobních soubojů a standartních situací , tak že na to se musíme dobře připravit” upozorňuje kouč Michálek, který viděl Štěchovice hrát v prvním kole v Tachově (1:1 na PK: 5-6) , kde jim  chyběl obránce Busta.  Co se týče posil z Viktorky, vše se rozhodne po čtvrtečním pohárovém utkání Evropské ligy Plzně ve Vídni.,, Štěchovice , jako soupeře moc rád nemám. Hrají na malém nerovném hřišti nepříjemný fotbal založený na osobních soubojích a nakopávaných míčích na brejky. Jejich nejznámějšími hráči jsou obránce Busta a bývalí brankář Bohemky Sňozík. V zápasech s nimi  moc gólů nepadá. Potřebovali by jsme,  přivést z venku vítězství. Po našem domácím vítězství si myslím , že se mužstvo zvedlo budeme bojovat.” prozrazuje k utkání kapitán mužstva Petr Mužík. Utkání bude řídit rozhodčí Makovička s asistenty Pečenkou a Vrchotou. Delegátem FAČR  bude Slavíček.(poj)

Print Friendly, PDF & Email