Načítám.......

 

Domažlická Benfika hostí zítra Zruč

Domažlická Benfika hostí Zruč

Plzeňský kraj

V aktuálním 19. kole nejvyšších krajských soutěží hraje domažlická Benfika doma se Zručí. Holýšov zajíždí na hraniční

přechod Rozvadov kde se postaví domácí TJ, kde to nebude mít jednoduché. Těžkého soupeře má Týnské Dynamo, které jede též v sobotu do Přeštic.

TJ Jiskra Domažlice B 11/23 – TJ Zruč 16/16 sobota 2.4.16:30h

Rozhodčí: Štökl Jiří – Šiška Pavel, Plzák Martin. Delegát: Bartošek Zdeněk.

Do Domažlic zavítá poslední mužstvo tabulky TJ Zruč, mužstvo zkušeného hrajícího trenéra Ondřeje Krále. Zruč vstoupila do soutěže porážkou doma s Rokycany B 0:3, aby v druhém kole prohrála v záchranářském souboji v Mýtě 3:2 před úctyhodnou návštěvou 223 diváky. V minulém kole doma na umělce hodně malých rozměrů v největším překvapení 18.kola porazila lídra z Rozvadova 1:0 golem z 8. minuty Karel Kazda. Podle slov trenéra Krále mohla Zruč vyhrát 5:0 na konec to bylo jenom 1:0,ale určitě jsou to pro ní ,,zlaté body”. V utkání se mu sešel kádr, což nemůže říct v utkání v Domažlicích.,, Náš kádr nebude kompletní pro různé důvody nám budou chybět někteří hráči. David Král stoper střední záložník Křen bude mimo republiku, Petr Karpíšek. Budeme brát asi tři dorostence. Chceme zabojovat a uhrát nějaké body, když se nám to povedlo doma z Rozvadovem .Domažlice mají mladé běhavé mužstvo a pokud se bude hrát na trávě, tak budeme mít co dělat je nahánět ….(smích)”.Benfika má za sebou vítězné derby z Horšovskotýnským Dynamem 3:0.Kádr stále sužuje zranění. Už je jasné, že si do konce sezony nezahraje Lukáš Waldmann. Nebudou další marodi Šot M.,Pavlíček a Tumpach. Jediný s kým může trenérské duo Steinbrücker Vlček počítat je Zdeněk Štěpán. Proto využijí služeb dorostenců.,, Chceme navázat na vítězství v Týně a Zruč doma porazit. Je to bojovné mužstvo,  minule porazilo Rozvadov a budeme si na ně muset dávat pozor. Budou určitě spoléhat na zabezpečenou obranu v čele s jejich hrajícím trenérem Králem a vyrážet na brejky. My musíme hrát naši kombinační hru a přehrát je rychlostí a chytrost  a hlavně využívat šance”  prozrazuje k utkání trenér Benfiky Martin Steinbrücker.

TJ Rozvadov 2/42 – FK Holýšov 9/25 sobota 2.4.15:00h

Rozhodčí: Homr Michal – Volf Michal, Burda Miloš. Delegát: Havránek Václav.

Domácí poněkud překvapivě prohráli ve Zruči. Výkon mužstva nebyl takový ,jaký by měl být. Hřiště a důraz domácích a štěstí rozhodl o překvapivém výsledku. Rozvadovští  budou hrát na jaře na vlastním hřišti, když před tím využívali umělku v Tachově.  Kádr třetiligové  Tachovské farmy nebude kompletní, ze které můžou přijít eventuální posily. Budou jim chybět někteří hráči, kteří se ve Zruči zranili. Luboš Viterna,Beneš a Skopový.,, Holýšov má zkušené mužstvo, které už nějaký ten rok hraje kraj a má konsolidovaný kádr. Nebude to jednoduché utkání” prozrazuje asistent kouče Rozvadova Jaroslav Hejkal. Holýšov se doma poradil s na jaře dobře hrajícím Mýtem.,, První půle nebyla podle představ 1.1,ale ve druhé už dominoval a vyhrál 3:1. Chybět by měl  Mour, jinak ostatní by měli být v pořádku.,, Rozvadov , jako farma Tachova je favoritem zápasu, určitě jim trenér Vaigl někoho pošle, když hrají ráno. My nemáme co ztratit, naopak získat,budeme bojovat a snažit se urvat nějaký bod”říká odhodlaně sekretář klubu Petr Třeštík.

TJ Přeštice 3/40 – FC Dynamo Horšovský Týn 14/20 sobota 2.4. 16:30

Rozhodčí: Černý Tomáš – Vocelka Milan, Kafka Václav. Delegát: Harmady Miloš.

Dynamo není v dobré situaci. Na jaře po třech kolech  je bez bodu a hrozivé skóre 0:11! To není záviděníhodná  situace. V tabulce už se propadlo na 14.místo tohoto klubu. Mýto na něj ztrácí tři body a poslední Zruč čtyři body. Manažer a trenér  mužstva Petr Šporer  se ještě všemožně snaží  do konce přestupového okna přivést nějakou posilu na post stópera a útočníka.S Domažlicemi to bylo skoro jednoznačné, teď máme favorita na postup, čeká nás těžké utkání. Uděláme změny v rozestavění mužstva, budeme bojovat a možná se nám povede něco uhrát, uvidíme.” sděluje Petr Šporer. (poj)

Print Friendly, PDF & Email