Načítám.......

 

Dorost Jiskry, hraje zítra poprvé doma.

Starší dorost 6. místo 16.bodů a mladší dorost je na vynikajícím 1.místě s 33.body druhé Rokycany mají ztrátu 9. bodů z 24. body. Dorosty hrají zítra poprvé doma na UMT přivítají FK Tachov. Ten je v kategorii staršího dorostu na 5. místě z 21.body a mladšího na 10. místě z 6. body.O zhodnocení přípravy, odchodech  komentář k minulému utkání , jsme požádali jejího trenéra Oldřicha Timuru.

Jak vypadala zimní příprava dorostu?

S přípravou jsme začali 11.1. a trénovali jsme 3x týdně. Odehráli jsme 8 přípravných zápasů a protože máme nějaké hráče v B týmu a tak jsme odehráli přípravu nestandartně a to tak že hráli většinou ml za starší a někdy i starší co měli tréninkové manko za ml. Myslím si že příprava byla slabší a to hlavně tím že se nepřipravovali dva tým ale jeden.

Kdo odešel z kádrů?

Svoboda odešel do Německa a z mladšího jsme ukončili hostování Fazekašovi, který nebyl přínosem.

V prvním kole starší dorost prohrál ve Vejprnicích, jak by jste komentoval tohle utkání?

V zápase jsme byli celý zápas horší, ale vedli jsme po ojedinělém brejku v poločase 1:0.

Domácím se druhý poločas i přes naší dobrou obranu povedlo vyrovnat a poté i otočit stav utkání a zaslouženě vyhráli. Ve starším dorostu muselo nastoupit 6 ml.dorostenců.( každý odehrál minimálně 30 min).

Naopak mladší dorost  vyhrál 5:1 , jak vypadalo tohle utkání?

Soupeř nastoupil v deseti hráčích a tak jsme zápas odehráli v pohodovém tempu. Zápas nebyl pohledný, ani nám herně nic nedal..

Zítra vás čeká FK Tachov , jak vidíte tohoto soupeře v obou kategorií?

Je to těžký soupeř . Ale pro nás je problém, že nám Béčko nepustí Hojdu a to ani na poločas.. Bude nás tím pádem opět málo. Budou muset, někteří mladší nastoupí v obou utkáních.. Navíc nám nevyšli vstříc ani st.žáci.Trenér  Sladký nám neuvolnil nikoho! Takže tento dvoj zápas, bude opět zkouškou vůle. Mrzí mě, že Dorost Jiskry nemá žádnou možnost posílení z vlastních řad a navíc je vše proti nám. Nechme se tedy překvapit.. momentálně nemám dobrý pocit.. Ale třeba překvapíme 🙂 (poj)

Print Friendly, PDF & Email