Jiskra drží šesti zápasovou šňůru bez porážky

Před utkáním poblahopřál prezident klubu Jaroslav Ticháček,hráči a diváci sponzorovi klubu  majiteli fi. Wagner panu Mantfredu Wágnerovi.

Chodové do zápasu s 10. Převýšovem vstoupili aktivně. V 19. minutě vysunul Mužík dloubáčkem po pravé straně Roubala, který střílel před vybíhajícím  gólmanem Lindrem mířil do odkryté branky kde na posledním chvíli musel hostující Bederka  zachraňovat od pohromy.Ve 34. minutě zahrozil nepříjemnou hostující Jan Lablík a Švihořík měl práci. Ve 40. minutě fauloval hostující Černý Roubala a po druhé žluté ho poslal rozhodčí Benedikt pod sprchy. Poločas skončil 0:0. Do druhého poločasu vstoupili Chodové brankou ve 49.minutě kdy si povedený centr Roubala naskočil Buršík otevřel skoré. Když v 66. minutě vysunul Mužík Hrdličku , který se prosadil důrazem přes tři hráče a povedenou střelou na zadní tyč zvýšil na konečných 2:0.Domažlice si tak připsali čtvrté domácí vítězství v řadě.

Branky: 49. Buršík, 66. Hrdlička.
Rozhodčí: Ladislav Benedikt – Václav Němec, Miroslav Průcha. ŽK: 1:4 (Mužík – Černý 2x, Jarkovský, T. Labík), ČK: 0:1 (41. Jiří Černý). Diváků: 396

Jiskra Domažlice: Švihořík – Hrubý, Javorský, Bauer, Beránek – Braun – Buršík (69. Lucák), Mužík, Kyndl (46. Špírek), Hrdlička (72. Lešek) – Roubal (86. Bláha). Trenér: Jiří Skála.
SK Převýšov: Lindr – Doležal (78. Veselka), Bederka, Jarkovský, Špidlen – J. Labík (52. T. Labík), Týfa (67. Bláha), Vobejda (78. Sedláček), Černý, Urbanec – Bastin. Trenér: Petr Hrabík. (poj)

Domažlická Jiskra v souboji s východočeským Převýšovem navýšila svoji domácí neporazitelnost na čtyři utkání a na jaře pošesté za sebou neprohrála.  V neděli se proti ní postavila farma FC Hradec Králové, která se ústy svého kouče Hrabíka netajila, že by si ráda se stadionu Střelnice odvezla nějaký ten bod což se jí k radosti 396 diváků nepodařilo.

,,S Převýšovem to nebylo jednoduché utkání.Soupeř byl houževnatý. V prvním poločase nám chyběla rychlost v přechodové fázi.Potom došlo k

vyloučení hráče soupeře, naprosto oprávněnému po druhé žluté kartě.Díky vyloučení  jsme měli větší možnost pro kombinaci v určitých prostorech, po kterých jsme ve druhém poločase dali branky a zaslouženě vyhráli a to  jsme ještě některé šance neproměnili.” uvedl k utkání trenér Jiří Skála (poj)