Každá série jednou končí

Benešov

Tuto větu,jako kdyby si řekli fotbalisté Jiskry Domažlice,kteří v předehrávaném 36.kole zavítali na exligový stadion SK Benešov dřívější
Švarc Benešov.Trenér Skála měl k dispozici totožný kádr , jako v Kolíně mimo náhradního brankáře Josefa Jurašiho z Viktorky a Milana Lucáka,kteří na tento zápas z Áčkem odcestovali.O proti minulému utkání v Kolíně si největší šance Jiskra vytvořila v první půli. Druhé dějství
už, po většinu poločasu tahala za kratší konec. Na hráčích se  mohla podepsat i únava z náročného cestování neděle-středa do Kolína a Benešova. Domácí své minulé utkání absolvovali už v sobotu dopoledne a měli větší čas na regeneraci.Utkání se odehrávalo na velmi pěkném upraveném trávníku.
SK Benešov -TJ Jiskra Domažlice 2:0 (1:0)
První šanci měli domácí po rohu Skopce z pravé strany si na bližší tyči naběhl Žák, který hlavičkou nad bránu Šimana. Do vedení šel Benešov ve 12. minutě.Brejcha šikovně prostrčil míč Čapkovi, který z pravé strany z 12. metrů obstřelil vybíhajícího Šimana přízemní střelou k pravé tyči 1:0.
Ve 23. minutě mohli hosté vyrovnat,pěknou kombinační akci polevé straně načal Javorský , který posunul na Černého, který okamžitě přihrál ideálně do běhu Roubalovi, který pálil z 10. metrů a jeho povedený pokus vyrazil brankář Benešova Stareček na roh.Domažlice po té zahrávali dva rohy se kterými si domácí poradili a míč odklidili do bezpečí.Ve 24.minutě hledal zleva Hrdlička své spoluhráče před bránou,ale postranní sudí Průcha měl praporek nahoře.O minutu později ztratili Domažlice  uprostřed balon a Kučaba přihrál Vopatovi, který mířil metr vedle zařízení Jiskry.V 35. minutě opět výpad hostů Roubal našel  nalevo Hrdličku, ten zatáhl míč vystřelil,ale Stareček chytá.Hrdlička byl po parádním vysunutí Mužíkem vyložené šanci v 41. minutě bohužel pro hosty z 13.metrů přestřelil branku Starečka.
Druhá půle se odehrávala převážně na polovině hostů, kterým hru začal nezpříjemňovat  silný protivítr. V úvodu zahrávali hosté rohový kop.V 53.  těsně minutě minul levou tyč branky Jiskry Skopec.Na druhé straně se v 65. minutě dostal do zakončení střídající Špírek,ale z 19.metrů mířil nad bránu. Nevýrazní hosté, dostali rozhodující úder v 78. minutě , kdy zakončoval po pěkné akci Kučaba na 2:0. Po této brance se hosté snažili ,alespoň zkorigovat  výsledek, tlačili se před Starečka,ale změnu stavu jejich snažení nepřineslo.Výborná série sedmi utkání skončila pro Domažlice v poslední době neoblíbeném Benešově se kterým v posledních dvou utkání před tímto dvakrát prohráli na penalty.Domácí si po nečekané výhře v Tachově připsali další cenný skalp mužstva s popředí tabulky.Jiskra se v
tabulce propadla na 5. místo domácí zůstali díky horšímu skoré s Kolínem na čtrnáctém místě,přitom ztrácejí dva body na 12. Převýšov.Domažlice v anglickém týdnu mají šanci na reparát.  V jednom se šlágru víkendového 26.kola hostí v sobotu 23.4. od  17:00 h. pražskou Viktorii Žižkov, která se před jarem hodně finančně i hráčsky posílila . Vyhlásil jednoznační cíl a tím je postup do NFL. Jiskra se tak bude na domácím stadionu snažit, před jak všichni pevně doufáme pěknou návštěvou  jí její cíle zhatit a vrátit se na přední tři příčky vyrovnaného čela tabulky ČFL. V zápase padlo poměrně dost žlutých karet poměrem 4:5 pro hosty.

ŽK: 4- 5 29.Braný, 47.Večera, 57.Žák, 80.Čapek-  19.Mužík, 50.Černý, 57.Kyndl, 66.Špírek, 69.Roubal,

SK Benešov: Stareček – Braný, Štancl(52.Vrňák), Večera, Zákostelský(87.Turek) – Žák, Brejcha, Čapek, Vopat(90.Přitasil), Skopec – Kučaba.Trenér: Luboš Zákostelský
 Jiskra Domažlice: Šiman – Hrubý, Bauer, Javorský,Beránek – Hrdlička(65.Špírek), Braun, Mužík, Kyndl(83.Buršík)  Roubal(73.Chocholoušek), – Černý.Trenér: Jiří Skála

Diváků:210

Rozhodčí: Pavel Rejžek (Strakonice)- Miroslav Průcha(Vodňany),Miroslav Novotný (Tábor)

Delegát FAČR: Jan Kořínek z Prahy (poj)