Načítám.......

 

Benfika jede do Lhoty

24.kolo Krajského přeboru:

TJ Sokolov Lhota 4/42 – TJ Jiskra Domažlice B 7/35 – Sobota 7.5.2016 -17:00
Štika soutěže ,tak lze charakterizovat mužstvo trenéra Jaroslava Klusky,který se na jaře dere tabulkou vzhůru a je aktuálně na 4 místě tabulky KPM. V minulém kole si poradili s šestým Rapidem Plzně 5-1 na jeho hřišti “Očekávám těžké utkání Jiskra má mladé běhavé mužstvo nadržené .Má za sebou šňůru tří vítězných zápasů a určitě nebude chtít u nás prohrát.” říká k utkání kouč Kluska.Mimo dlouhodobě zraněného Kohouta bude mít trenér Lhoty kádr kompletní i z ex domažlickým Zbyňkem Černým.
Domažlická Benfika je na vítězné vlně po velmi dobrém výkonu proti Rozvadovu trápí trenéry opět absence.Opět se zranil Tumpach o jeho startu se rozhodne před utkáním.Chybět bude i Martin Šot. Jelikož hraje Benfika ve stejný čas jako A  mužstvo nebude moct využít služeb Martina Buršíka a Dominika Leška.” Je to pro nás určitě velké oslabení, ale musíme se s tím vyrovnat.Lhota má vhodně poskládané mužstvo ,jsou tam zkušení borci i mládí hraje za ně hodně odchovanců za Senco Doubravka na domácím hřišti prohráli jen jednou. Nečeká nás tam nic jednoduchého.Každý bod, který odtud přivezeme bude pro nás dobrý.” sděluje k utkání trenér Benfiky Martin Steinbrückner.
Utkání budou řídit rozhodčí :Jakub Šlais s asistenty Gabrielem Bogdanem a Martinem Havránkem,delegátem bude Pavel Hajšman.
 
FC Dynamo Horšovský Týn 14/21 – SK Slávia Vejprnice 12/29 – Sobota 7.5.14:00 hod
V minulém kole dostalo Dynamo” výprask” 6 – 1 od Chotíkova když za mě musel vypomoct  i nestárnoucí Ludvík.Trenéru Šporerovi se omluvil  Rada .Za dorost se mu zranil Vavřička.Vzhledem k úzkému kádru neměl jiné hráče k dispozici “Doufám, že na zápas který hrajeme doma se sejdeme ve větším počtu,hráči na tréninku slibují že přijdou, ale pak je to jinak.Je smutné že se to děje v krajském přeboru,ale to by si měli někteří  hráči sáhnout do svědomí sami.Takové starosti nemají mužstva 4.třídy, jako máme mi.Je to hodně smutné” říká zklamaně trenér Petr Šporer.

Vejprnická Slavia je po výborné loňské sezoně, kdy dokonce atakovala postup do divize na pro ni nelichotivém 12. místě.Bývalí kapitán Jiskry Domažlice a nynější kouč Jiří Šámal nemůže pro toto utkání počítat s klíčovými hráči Kristlem,Kuhajdou ,Biedermannem a Růžičkou.” Kdyby jsme neměli tolik zraněných tak určitě nejsme tam kde jsme .Nemůžeme se na to  vymlouvat, je to fotbal a to k tomu patří.V Horšovském Týně to bude utkání o šest

bodů.Domácí sice měli minule starosti se sestavou,což si myslím že byla vyjímka. Domácí se na utkání dají dohromady . bude to pro nás těžký soupeř.Očekávám vyrovnané utkání kde  rozhodnou chyby které mi momentálně   děláme.”uvádí Jiří Šámal.
Utkání bude řídit rozhodčí Jiří Křen s asistenty Michalem Volfem a Luďkem Lhotákem,delegátem bude Karel Kopřiva.(poj)
Print Friendly, PDF & Email