Áčko remizovalo s Benátkami

Postřekov

V pátém kole ČFL přivítali v neděli dopoledne v  Postřekově fotbalisté  Jiskry Domažlice SK Benátky nad Jizerou.Trenéři Jiskry už měli k dispozici avizované posily obránce Baníku Sokolov Jakuba Blažka a záložníka Marka Hejdu. Od začátku nastoupil prvně jmenovaný. Pro zranění nemohl stál nastoupit Braun.

TJ Jiskra Domažlice – SK Benátky nad Jizerou 1:1 (0:1) na PK:5:6

První šanci utkání vidělo 254 diváků ve druhé minutě. Hostující Žaloudek poslal střílený centr z pravé strany,který lízl pravou tyč branky Šimana.Na druhé straně hned za minutu střílela nová akvizice v Jiskráckém  dresu Jakub Blažek a o kousek přestřelil  branku ,,cestovatele po klubech” Bojčuka.Ve čtvrté minutě hledal Došlý centrem své spoluhráče, ale byl z toho pouze rohový kop.Ten rozehrál Mužík na Blažka jehož  centr našel před malým vápnem Bauera, jehož povedenou hlavičku blíže pravé tyče Bojčuk chytil.Změnu skoré přinesla 6. minuta. Došlý ztratil v souboji se Sedláčkem balon. Sedláček si balon vyměnil s Žaloudkem a jeho centr našel v šestnáctce Šímu, který se obtočil kolem bránicích Mužíka a Pirocha, střelou k levé tyči rozjásal překvapivě hosty 0:1.

Sestava TJ Jiskra Domažlice: Šiman- Blažek,Piroch,Bauer, Chocholoušek-Roubal(75.Bezdička),Pedro(74.Špírek),Mužík,Došlý(46.Hejda)-Fořt-Černý.Trenéři: Milan Dejmek a Michael Štolka

Sestava SK Benátky nad Jizerou: Bojčuk – Sedláček, Borovička, Bodeček,Horák – Kocourek (16. Frimpong, 46. Sudek), Knobloch, Žaloudek, Šíma (77. Mižič), Kamlach (63. Karásek) – Špilár (88. Lacek)