Načítám.......

 

Áčko nedalo festival neproměněných šancí.

Postřekov

V dnešním 8.kole ČFL se Jiskra představila v Postřekově, protože nepřevzala kvůli nedostatkům trávník  od firmy, která realizuje jeho  výstavbu  na městském stadionu na Střelnici. Bohužel se ve čtvrtek nouzově přistál vrtulník LZS  na ploše a vjela na ní i sanitka. Což trávník opět poškodilo.Proto se dál uvidí v jakém stavu bude trávník, zda se na něm bude moct odehrát mistrovské utkání  15.10 od 16:00 h, kdy má Jiskra hostit FC MAS Táborsko B.

Trenéři měli kompletní kádr, až na potrestaného gólmana Švihoříka, který byl vyloučen v Litoměřicích. Od začátku nastoupil místo Bezdičky Hrubý a ve druhém poločase se po vrátil do sestavy i Fořt.Jiskra byla po většinu utkání lepším celkem, vytvořila si tolik šancí, které by stačilo na několik utkání, ale hostujícího gólmana Erika Beníka jí osud nedopřál překonat. 🙁

TJ Jiskra Domažlice – SK Benešov 0:2 (0:1)

Podrobněji později

Foto z utkání zde:

http://zuypompi.rajce.idnes.cz/TJ_Jiskra_Domazlice_-_SK_Benesov_0_2_0_1

 

Branky: 30. Adjei Eric Kwame, 51. Turek.

Rozhodčí: Jiří Musil – Jan Hurych, František Cihlář. ŽK: 2:2(85.Bauer, 89.Lešek – 76.Braný,91.Bohata). Diváků: 178

Jiskra Domažlice: Šiman – Blažek (86. Lešek), Piroch (57.Došlý), Bauer, Chocholoušek – Braun – Hrubý (46. Hejda), Mužík, Špírek (57. Fořt), Roubal – Černý (71. Bezdička). Trenéři: Milan Dejmek, Michael Štolka a Zdeněk Michálek.

SK Benešov: Beník – Braný, Kucalas, Zákostelský, Vrňák – Kučaba (67. Večeřa), Adjei, Farkaš (76. Bohata), Laštovka (90.Zoubek), Turek (71. Balata) – Ibe (86. Afanasenko).Trenér: Kamil Kulhavý.

Print Friendly, PDF & Email