Načítám.......

 

A mužstvo začalo s přípravou na Jaro 2017

Domažlice

Jiří Pojar

Včera 8.1.2017 ve 14:00 začali polykat první tréninkové dávky fotbalisté A mužstva TJ Jiskra Domažlice.Prezident klubu Jaroslav Ticháček, přivítal přítomné hráče a funkcionáře.

Na snímku zleva Tomáš Stehlík, Roman Čihák, Vojtěch Fořt, Radek Kronďák a Jaroslav Ticháček:

V úvodu své řeči, představil nejprve nového sportovního manažera a vedoucího mužstva Tomáše Stehlíka a nového asistenta trenéra Radka Kronďáka Romana Čiháka.Prvně jmenovaného bývalého odchovance  hráče ČSAD Plzeň potom 1.FC Plzeň (nynější Plzeň Smíchov)a Slávie Vejprnice znají diváci v Domažlicích, protože hojně navštěvoval jejich utkání.Roman Čihák je úspěšným trenérem hlavně mládežnických mužstev AC Sparta Praha a SK Slávia Praha. Naposledy před rokem  působil jako hlavní trenér ligového dorostu SK Motorlet Praha.Podzimní kádr doznal změn. Z mužstvem už nepokračuje Petr Došlý, který bude ztracenou formu nejspíš hledat v FK Tachov.Pavel Javorský bude především řídit hru Benfiky s tím, že ho mohou kouči využít i v A mužstvu. Do mateřských klubů se vrátil Dominik Pedro (FC Vysočina Jihlava) Jiří Piroch ( FC Viktoria Plzeň), Jakub Blažek (FK Baník Sokolov). Tam bude své štěstí v přípravě zkoušet i brankář Jakub Šiman.Pro zranění zánártní kůstky do přípravy Milan Braun.Z nových tváří  Jiskra zkouší Dominika Haška (levý záložník), Denise Brožíka (stopéra) na snímku níže:

Dnes to je pondělí 9.1. 2017. se do přípravy zapojil i  záložník Ondřej Ruml, dole vpravo na snímku,

který ujídal fotbalový chlebíček v druholigovém MFK Frýdku Místku.Všichni tři hráči jsou kmenový hráči  z FC Viktoria Plzeň.O dalších možných posilách mužstva vedení klubu intenzivně jedná.Trenéry nejvíce ,,tlačí bota” na postu stópera  a středních záložníků.Otázka druhého brankáře se vyřeší v průběhu měsíce ledna. Jiskra se 11.1. od 16:30 h střetne v Luční ulici s úřadujícím mistrem ligy FC Viktoria Plzeň. 14.1 od 14:00 h bude jejím soupeřem účastník divizní skupiny A FC Rokycany na domácím stadionu UMT. Po té bude následovat kondiční soustředění v Mariánských Lázních v hotelu Krakonoš.

Před sérii únorových přípravných utkání by trenér Kronďák  měl rád kádr mužstva, už po hromadě.Tak, aby s posíleným kádrem  mohl ladit formu na jaro 2017 v ČFL. Ve čtvrtek   2.2. od 17:00 h v Luční ulici účastníkem Fortuna NFL  FK Baník Sokolov(11. místo NFL).Hned v sobotu 4.2. od 11:00 h na umělce na Doubravce bude soupeřem Jiskry FK Hořovicko (18.celek ČFL) od 11.00h. Středa  8.2. od 18:00 h bude soupeřem Domažlic  SK Senco Doubravka (6.místo divize) na jejich umělce.11.2. od 15:15 h v Luční ulici s Juniorkou FC Viktoria Plzeň (14. místo).V sobotu 18.2. od 12:30h na umělce na Doubravce s účastníkem divizní skupiny A FC Viktoria Mariánské Lázně(7.místo divize) vedené úspěšným exdomažlickým koučem Stanislavem Purkartem.24.2. v pátek na UMT Doubravka s dalším účastníkem divizní skupiny a horkým kandidátem na postup do ČFL lídrem divizní skupiny A 1.FC Karlovy Vary.Generálkou na první jarní kolo s lídrem soutěže FK Viktorie Jirny,bude utkání s SK Klatovy 1898 (9.místo divize).Vedené exdomažlickým koučem Milanem Dejmkem v sobotu 4.3. od 14:00 h na stadionu v Janovicích nad Úhlavou v případě nepřízně počasí na jiném umělohmotné pažitu.  

Foto z prvního tréninku zde:

http://zuypompi.rajce.idnes.cz/Zahajeni_zimni_pripravy_A_muzstva_TJ_Jiskra_Domazlice_2017/

Print Friendly, PDF & Email