Jiskra prohrála na Viktorce v Plzni 5:1

Plzeň -Luční ulice
Dnes večer nastoupili fotbalisté Jiskry Domažlice v prvním přípravném utkání proti mistru Epojištění ligy FC Viktoria Plzeň.
Po velmi dobrém prvním poločase, kdy se domácí s penalty ujali vedení 1:0 Hořavou. Jiskra odpověděla golem šutera Fořta na poločasových 1:1.Do druhé půlky hostující kouči provedli několik změn. Viktorka se postupně prosadila po brankách Jirky Pirocha (hráč odehrál podzim v Jiskře) Hlavatého Zemana s PK a Poznara. V závěru zápasu trefil Černý pravou tyč a Roubalovi Sváček
zlikvidoval sólo. V úplném závěru výborný brankář Jiskry , který ji několikrát podržel chytil další
penaltu slovinské posile Janžovi.
FC Viktoria :1. poločas: Sváček – Hejda, Hořava, Limberský, Petržela, Řezník, Hrošovský, Kovařík, Chrien, Piroch, Krmenčík 2. poločas: Sváček – Matějů, Janža, Zeman, Kopic, Poznar, Hájek, Suchan, Hromada, Hlavatý, Piroch-Trenér Roman Pivarník
Jiskra -Švihořík – Hrubý,Bauer, Brožík, Lešek D(.87.Bláha)- Ruml(46.Černý), Chocholoušek, Špírek(46.Roubal),Mužík(73.Buršík),Bezdička-Fořt(46.Hašek).Trenéři: Kronďák as: Čihák.

Branky:10. Hořava (pen.), 57. Piroch, 59. Hlavatý, 62. Zeman (pen.), 65. Poznar – 40. Fořt.
Rozhodčí : Houdek –  Kubec-Hrabovský.

Podrobněji později i s ohlasy .                                                                                                                                                   Jiří Pojar