V prvním přípravném utkání Jiskra porazila Viktorii Plzeň U21

Klenčí

K prvnímu přípravnému utkání nastoupili svěřenci nové trenérské dvojice Vaigl – Dobrý v neděli 16. 7. od 10:30 proti juniorce Viktorie Plzeň. 285 přítomných diváků vidělo poprvé v dresu Jiskry nové posily v obraně – Tomáše Hájovského, Michala Mlynaříka a Jakuba Teršla.V útoku hrál René Kropáček. Mezi třemi tyčemi odchytal druhou půli odchovanec Lukáš Brych vracející se z 2. ligy z Třince. Jaro odchytal ČFL v dresu Táborska B. Do hry také zasáhly staronové posily Petr Došlý a Martin Buršík.

TJ Jiskra Domažlice – FC Viktoria Plzeň U21 4:1 (2:0)

Střelci: René Kropáček 25 a 28. min., 84. Petr Došlý, 87. Marek Hejda – Tomáš Skála

Sestava TJ Jiskra:
1. poločas: Švihořík -Hrubý, Hájovský, Teršl, Chocholoušek – Blažek, Braun, Došlý, Mužík, Boček – Kropáček
2. poločas: Brych – Hrubý, Bauer, Mlynařík, Teršl – Chocholoušek, Braun, Hejda, Boček, Mužík, Buršík – Bezdička