Načítám.......

 

Děvčata si přivezla z Blatné historicky první bod z divize žen

Blatná

Historicky první bod si na své konto připsaly ženy TJ Jiskra Domažlice, které ho vybojovaly v rámci prvního kola divize D žen v jihočeské Blatné.

TJ Blatná – TJ Jiskra Domažlice 0:0

Jiskra nastoupila bez několika hráček z jejího kádru. ,,V tropickém počasí si děvčata ,,hrábla” skutečně až na dno. Blatná má tým plný zkušených žen. Hodně nám pomohly naše nové zkušené hráčky stoperka Růžková a záložnice Jahnová. Ve druhé půli jsme již hru vyrovnali. Hlavně proto, že jsme přijeli prakticky bez útočnic. Nedostali jsme se do vyložených šancí, i když některé z našich akcí bylo možné zakončit mnohem lépe. Nakonec zasloužený bod pro náš tým žen,” řekl po utkání spokojený trenér Petr Baumann.

Ve druhém kole hostí doma děvčata TJ Jiskra Domažlice TJ Calofrig Borovany – další celek z jihočeského kraje, který si poradil v derby jihočeského kraje s Platanem Protivín 7:4 (4:2). Rozhodčí utkání bude Petr Hejda. O dějišti utkání vás budeme informovat na našem webu.


TJ Jiskra Domažlice ženy zve do svých řad děvčata od 10 do 15 let. Fotbal je zábava i pro holky! Přijď mezi nás. Info na tel: 776 115 655 nebo 725 727 127.

TJ Blatná – TJ Jiskra Domažlice 0:0

Sestava TJ Jiskra Domažlice:
1 B Mlezivová Jaroslava
3 N Jahnová Milada
5 N Strádalová Alena
6 N Maierová Patricie
7 N Růžková Marcela [K]
9 N Chmelíková Nikola
11 N Vlčková Dagmar
12 N Vlková Veronika
13 N Bartková Petra
14 N Baumannová Lucie
15 N Váchalová Aneta
Náhradnice
4 N Budková Anna
8 N Zvolánková Lucie
Trenér: Petr Baumann

Print Friendly, PDF & Email