Jiskra si poradila s Čížovou

Domažlice

V předehrávaném 16. kole se aktuálně třetí tým tabulky ČFL Jiskra Domažlice střetla s nováčkem soutěže Sokolem Čížová. Diváci na stadionu Střelnice viděli opět krásné kombinační akce v podání domácích borců. Jiskra vedla v prvním poločase 3:1. Ve druhém nejprve nevyužila dvě tutovky Mužíka a Kropáčka a potom byl vyloučen výborně hrající Martin Hrubý. Čížová se snažila o snížení stavu, ale domácí podnikali nebezpečné útoky. Hřebíček do čížovské ,,rakve” zatloukl Bezdička v 82. minutě.

Branky: 9. a 40. Hrubý, 30. Kropáček, 82. Bezdička – 38. Zahrádka

Rozhodčí: Petr Klupák – Pavel Krupka, Daniel Plzák
Delegát FAČR: Josef Vrzal
ŽK: 4:2 (Hrubý 2x, Bauer, Hejda – Tomášek, Novák)
ČK: 1:0 (64. Hrubý)