V Domažlicích bude hrát slavná FK Dukla Praha

Domažlice

Městský stadion Střelnice v Domažlicích zažije fotbalový svátek. Ve středu 20. 9. od 16:00 se dlouholetý účastník ČFL a trojnásobný osmifinalista domácího poháru MOL Cupu TJ Jiskra Domažlice střetne s aktuálně 10. týmem 1. ligy (Het Ligy) FK Duklou Praha.

Jiskra se s Duklou střetla ve 2. kole 20. 8. 2014. Na Střelnici ji tenkrát vyřadila po senzačním výsledku 3:1 po poločase (0:0). Z hráčů, kteří vybojovali tehdejší historické vítězství, je nyní v kádru Domažlic šest. Jedním z nich je i univerzál Milan Braun. Ten se dokonce blýskl povedenou hlavičkou z malého vápna po trestném kopu Bárty a v 69. minutě zvýšil na 2:0. Překonal Filipa Radu (syna Petra Rady – bývalého trenéra Sparty), který bránu Dukly hají i v letošní sezóně. „Pro nás to tehdy byl výjimečný okamžik, že jsme je porazili na domácí půdě. Těšíme se, až je porazíme znovu,“ říká odhodlaně Braun. „Dukla není momentálně v dobrém rozpoložení a my jsme doma velice silní. Budeme znovu bojovat, abychom se s našimi skvělými diváky mohli po závěrečném hvizdu radovat z postupu do osmifinále. Uděláme pro to všechno. Tímto bych chtěl pozvat všechny fanoušky, aby nás přišli povzbudit a užili si tento fotbalový svátek!“ burcuje Braun. Bude se historie opakovat?

Vstupenky na tento výjimečný zápas jsou k dispozici v předprodeji v CA Sunny – náměstí Míru 129, Domažlice

Tel: 721 177 828