V souboji Jisker rozhodly až penalty

Domažlice

Po euforii, kdy ve středu porazila domažlická Jiskra ligovou Duklu Praha 3:2, hostila dnes dopoledne svoji jmenovkyni z Ústí nad Orlicí.

Domažlice byly po celé utkání lepším mužstvem, vytvořily si několik brankových příležitostí, hlavně v prvním poločase. Bohužel hostující gólman Krátký s úporně bránícím mužstvem vybojoval v Domažlicích po 93 minutách bod. V následných penaltách byla domažlická Jiskra stoprocentní a brala důležitý bod navíc. Pokutové kopy za domácí proměnili Došlý, Chocholoušek, Bauer, Pfeifer a Mužík.

TJ Jiskra Domažlice – TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 0:0 na PK 5:3

Rozhodčí: Jiří Musil – Jan Hurych, Dominik Starý
Delegát FAČR: Jiří Urban
ŽK: 1:4 (Bauer – Strnad, Langer, Souček, Opina)