Načítám.......

 

Jiskra byla čtvrtá v Rokycanech

Rokycany

V neděli 24. 9. se mladší přípravka TJ Jiskra Domažlice zúčastnila prvního ročníku turnaje ,,O pohár ředitele dětského domova mládeže v Rokycanech” pro ročník 2009 a mladší. Turnaje se zúčastnilo osm týmů.

FC Viktoria Plzeň (červený a modrý tým), SKP Rakovník, TJ Jiskra Domažlice, FK Kohouti Rokycany, FK Horažďovice, Sokol Trnová a TJ Sokol Plzeň Letná. Hrálo se každý s každým (1x 15 minut) na dvou hřištích. V prvním zápase se Jiskra utkala proti Sokolu Trnová a přejela ho 16:0. Ve druhém zápase čekali na Domažlice domácí Kohouti Rokycany. Domažlice zvítězily 9:1. Třetí zápas byl nalosován proti Plzeň Letná. Jiskra lehce došla pro vítězství 5:0. FC Viktoria Plzeň-modří byl náš další soupeř. Chodové prohráli 9:1. K pátému utkání nastoupili proti SKP Rakovník. Za stavu 1:1 byl zápas lehce ovlivněn rozhodčím, bohužel proti nám. Kvůli nesmyslné penaltě poté  prohráli 5:2. V šestém utkání další silný soupeř, FC Viktoria Plzeň-červení a opět jsme prohráli, tentokrát 6:1. V posledním zápasem turnaje Jiskru čekal soupeř z Horažďovic. V krásném a rychlém utkání vydřeli vítězství 5:4. Na turnaji Jiskra nakonec skončila na výborném čtvrtém místě se skóre 39:25. Na konci turnaje Domažlice dostaly ještě jednu individuální cenu, když se Sebastian Svider stal nejlepší gólmanem celého turnaje. Na první příčce se umístila FC Viktoria Plzeň-červení, 2. SKP Rakovník, 3. FC Viktoria Plzeň-modří, 4. Jiskra Domažlice, 5. Plzeň-Letná, 6. Rokycany, 7. Horažďovice a 8. Trnová.

Trenér David Kohel po turnaji řekl: ,,Turnaj byl velice kvalitně obsazený. Někteří hráči dosahovali obrovských kvalit na svůj věk, ale v první řadě bych chtěl pochválit naše kluky, jak se s turnajem poprali. Výborné nasazení! Na některých hráčích byla však znát únava už po začátku turnaje. V sobotu jsme hráli v Tachově krajský turnaj, přesto nic nevzdávali a bojovali až do konce, kdy jsme vyhráli proti Horažďovicím 5:4. Sami si řekli, že chtějí více vyhrávat než prohrávat a povedlo se.”       

 

Zleva nahoře: David Kohel, Matyáš Balin, René Bárta, Tobiáš Jung, Viktor Böhm , Matyáš Sobehart, Miroslav Rejthar
Zleva dole: Zdeněk Paidar, David Kohel, Sebastian Svider, Petr Rejthar, Pavel Rejthar

Print Friendly, PDF & Email