Načítám.......

 

Jiskra porazila Vltavín a je druhá v ČFL

Domažlice

8. kolo ČFL

TJ Jiskra Domažlice – FK Loko Vltavín 4:0 (4:0)

Branky: 15., 32., 45. Kropáček, 37. Došlý
Rozhodčí: Zdeněk Vaňkát – Libor Šimeček, Tomáš Baum
Delegát FAČR: Pavel Rauch
ŽK: 2:3 (Blažek, Teršl 2 – Podzimek, Růžička, Vokoun 2)
ČK: 1:2 (90. Teršl – 85. Abena, 90. Vokoun)
Diváků: 355

TJ Jiskra Domažlice:
Šiman – Blažek, Hájovský (67. Teršl), Bauer, Mlynařík (46. Bezdička) – Pfeifer (72. Chocholoušek), Hrubý, Mužík, Došlý – Kropáček (72. Roubal), Hejda (56. Boček)
Trenéři: Pavel Vaigl a Petr Dobrý

Loko Vltavín:
Pávek (46. Pochylý) – Janda (46. Macháč), Vokoun, Uvíra – Abena, Růžička (89. Schindler) – Maione (66. Pejša), Šípek, Pozníček, Podzimek – Hodas
Trenér: Martin Frýdek

Print Friendly, PDF & Email

One comment

  • Ruda

    2. 10. 2017 at 10:43

    Dobrý den.
    Rád přidám komentář k tomuto zápasu. Strašně se mi líbí hra Jiskry v poslední době, jsem věrný fanoušek už spoustu let a takový fotbal, co hraje Jiskra teď, jsem ještě neviděl. Útočný, rychlý a plný gólů. Vltavín je silný soupeř, ale ´poradili jsme si s nimi na jedničku. Dokonce jste roztleskali i hlavní tribunu, což nebylo v posledních letech zvykem. Trošku mě mrzí výkon rozhodčích, který kazí celkový dojem celého zápasu, takhle mladého kluka vyhodit v závěru zápasu, ještě když jde do souboje a všímá si jen míče je podle mě hrubě nezvládnuté. Jinak se mi noví mladí hráči dost líbí. Entuziasmus, jaký z nich jde, je skvělý. A o zápalu do hry, i když tam jdou jako střídající hráči, ani nemluvě. Jen tak dál Jiskra, ať postoupíme do tý druhý ligy. Snad se nebudou fanoušci zlobit, když napíšu: Stojíme za vámi!!

Comments are closed.