Načítám.......

 

Kanonáda v Domažlicích: Jiskra – Sokol Brozany 10:1

Domažlice

TJ Jiskra Domažlice – SK Sokol Brozany 10:1 (6:0)

Kdo dneska nezavítal na domažlický stadion, může jenom litovat. Necelé dvě stovky diváků viděly plných jedenáct gólů. Domácí Jiskra se po dvou porážkách ocitla na pátém místě tabulky nejpočetnější ligy v České republice. Vedení i hráči prvního mužstva TJ Jiskra Domažlice si uvědomovali důležitost dnešního zápasu s dvanáctým celkem ČFL SK Sokolem Brozany. Proto se v týdnu pečlivě připravovali. Sokol měl na lavičce dvojici trenérů, kteří nejlepší léta prožili v pražské Spartě – Jiřího Němce a Tomáše Poštulku. Dvojice trenérů nemohla pro dnešní zápas počítat se svou brankářskou jedničkou Přemyslem Lipšem, který byl zraněn. Do branky se postavil gólman Marek Danko. Chodům chyběla trojice Bauer, Boček a Pfeifer, kteří své spoluhráče povzbuzovali z lavičky.


Branky: 5., 24., 27., 80., 90. Došlý, 9. Hájovský, 12., 33., 46. Hejda, 57. Kropáček – 76. Hovorka
Rozhodčí: Michal Paták, Viktor Paták, Lukáš Langmajer
Delegát FAČR: Zdeněk Krejčí
ŽK: 0:2 (34. Stehlík, 35. Šollar)
Diváků: 160

Jiskra Domažlice:
Šiman – Blažek, Hájovský (46. Bezdička), Teršl, Mlynařík (62. Chocholoušek) – Hrubý (57. Roubal), Braun, Mužík, Došlý – Kropáček (62. Buršík), Hejda
Trenér: Pavel Vaigl

SK Sokol Brozany:
Danko – Franc (28. Hovorka), Cibulka, Stehlík, Dunderovič (46. Marič) – Šollar (46. Modr), Slanička (71. Vlasák), Studecký, Bubeníček – Benda, Chukwuma (81. Walter)
Trenér: Jiří Němec

Print Friendly, PDF & Email