Načítám.......

 

Zimní příprava TJ Jiskra Domažlice A

Dnes zahájí přípravu na jarní sezónu ČFL pátý tým tabulky 18členného pelotonu fotbalisté TJ Jiskra Domažlice A.

Ti se sejdou dnes na městském stadionu Střelnice v Domažlicích, kde absolvují první tréninkové jednotky v novém roce 2018 pod vedením trenérů Pavla Vaigla a Petra Dobrého. Z kádru prozatím odešel na testy do 2. ligového FC Hradec Králové útočník René Kropáček, který je v tabulce střelců společně se spoluhráčem Markem Hejdou po podzimní části ČFL na velmi pěkném 11. místě se sedmi góly. Střelecké tabulce však vévodí další hráč Jiskry Domažlice Petr Došlý s patnácti góly.

Do přípravy by se měli kromě stávajícího kádru zapojit tři hráči z Juniorky FC Viktoria Plzeň 19letý obránce Jakub Kadar, 18letý záložník Jonáš Vais a 20letý útočník Jiří Sedláček. Do přípravy nastoupí útočník Milan Ungr z týmu Senca Doubravka. V úterý se k týmu připojí jeden zahraniční hráč, jehož jméno vám přineseme později.

Ve středu 10. 1. 2018 čeká Jiskru první přípravné utkání v Plzni s lídrem Het Ligy FC Viktoria Plzeň. Výkop utkání je naplánován na 17:00. Další přípravné utkání bude opět v Plzni, kde se Jiskra střetne ve středu 17. 1. s FC Viktoria Plzeň U19 od 18:00. O prvním tréninku přípravných utkáních a dalších změnách vás budeme zde na oficiálním webu TJ Jiskra Domažlice informovat. (poj)

Print Friendly, PDF & Email