Benfika remizovala s Nepomukem po gólové přestřelce

Žinkovy

Velmi pěkné hřiště v Žinkovech bylo dějištěm přípravného zápasu domažlické Benfiky, která se střetla s nováčkem krajského přeboru FK Nepomuk.

FK Nepomuk -TJ Jiskra Domažlice 4:4 (3:2)

Do zápasu vstoupila lépe Benfika a brzy vedla 2:0. Poté zřejmě pod vlivem snadného vedení polevila v koncentraci a domácí toho využili a do poločasu výsledek otočili. Druhý poločas se hrál za stálého deště. Benfika znovu přetočila vedení na svou stranu, ale poslední slovo měli domácí. Zápas tak skončil dělbou bodů. Na vkus trenéru Benfiky vyrobili hráči velmi mnoho chyb a to hlavně v defenzívě. To se netýká jen obránců, ale hlavně obranné činnosti celého mužstva. Další přípravu sehraje Benfika v sobotu 28. 7. od 10:30. Soupeřem jí bude divizní Viktoria Mariánské Lázně na jejich stadionu.

Góly: 3. Kadlec, 18. Kubr, 28. 2:1 Knap, 34. 2:2 Knap, 40. 3:2 Kašpar, 48. Šmejkal, 60.Šmejkal, 75. 4:4 Kozák