Načítám.......

 

A mužstvo Jiskry Domažlice zítra zahájí přípravu

Domažlice 

Jiří Pojar

Zítra zahájí zimní přípravu na jarní část aktuálně druhý tým tabulky nejpočetnější ligy v ČR ČFL TJ Jiskra Domažlice. Svěřenci trojice trenéru Pavla Vaigla a jeho asistentů Petra Dobrého a Karla Míčky, absolvují od 18:00 h na umělce stadionu Střelnice první tréninkové dávky.,,Hráči měli individuální plány, které si plnili.Doufám, že všichni budou zdraví.Několik hráčů budeme testovat” uvedl v krátkosti prezident klubu Jaroslav Ticháček. S podzimního kádru by se trenérům měli hlásit všichni hráči  i ti, kteří byli dlouhodobě zranění Mužík,Brabec a Vilček. Novými tvářemi by měla být dvojice bratrů záložník letos 23letý Marek Stöckner a jeho  starší bratr útočník 27letý Radek Stöckner. Oba bratři jsou kmenovými hráči druholigového FK Baník Sokolov a na podzim působili v celku SK Viktorie Jirny.Další novou tváří bude krajní záložník Daniel Skopový z SK Senco Doubravka. Staronovou tváří je Zdeněk Šimáně z SK Petřín Plzeň, který už s Jiskrou absolvoval letní přípravu před touto sezonou.Z rezervy Jiskry se do přípravy zapojí Antonín Vlček ml.V hledáčku Domažlic  je jedno zvučné jméno, které už modrobílý dres Jiskry v minulosti oblékalo.Dále jsou v jednání dvě jména jeden z jiného kontinentu než je Evropa.O všech jménech pokud se dohodnou budeme okamžitě informovat.Domažlice se hned v sobotu 12.1 od 14.30 h střetnou v Luční ulici v Plzni s ligovým dorostem FC Viktorie Plzeň U19, kterému v lize dorostu patří druhé místo.Na jeho lavičku přes zimu usedl mimo jiné bývalý hráč Jiskry Pavel Fořt, který se sem přesunul od juniorky FC Viktoria Plzeň na jejíž lavičku se vrátil Pavel Horváth,

který též v Domažlicích  působil jako hráč a v létě 2015 jako hlavní kouč.Druhým přípravným zápas odehrají Domažlice v sobotu 19.1. od 11:00 h S FC Viktoria Plzeň U21 znovu na UMT Luční Plzeň.Viktorii U21 patří v její lize 8. místo.Lednový program přípravných zápasů zakončí v sobotu 26.1   na UMT v Karlových Varech v  11:00 h  s domácí FC Slávia. Té patří v ČFL 16. místo. Vary mají  nového trenéra.  Karla Tichotu, který ve Varech působil od roku 2015 nahradil Daniel Drahokoupil (ten vedl SK Kladno proti Domažlicím v ČFL v roce 2013)a Robert Žák.

A mužstvo TJ Jiskra Domažlice zima 2019:
Brankáři:
 Lukáš Brych (94), Jan Švihořík (94),
Obránci: Marek Bauer(89), Jakub Teršl(97), Martin Hrubý(92), Tomáš Hájovský(82), Michal Mlynařík(94), Jakub Kadar(99), Filip Čihák(99).

Záložníci:  Petr Mužík(86),  Petr Došlý(90), Martin Buršík(96), Martin Rychnovský(98), Daniel Boček(97), Jonáš Vais(99), David Brabec(96),Tomáš Vilček (99)
Útočníci: Daniel Černý(94), František Dvořák(92),Milan Nemeš(96) 

Přijdou:Zdeněk Šimáně(99) SK Petřín Plzeň,Radek Stöckner,Marek Stöckner (FK Baník Sokolov), Daniel Skopový(SK Senco Doubravka),Antonín Vlček ml. (Jiskra Domažlice B) na snímku dole a Tomáš Arzberger (FC Viktoria Plzeň U21)V jednání jsou ještě tři hráči.Print Friendly, PDF & Email