Domažlice

TJ Jiskra Domažlice B – FC Chotíkov 1932 2:1
STŘELCI: 26. Šmejkal Karel, 68. Javorský Pavel – 74. Týml Václav
Foto zde:
Zápas okomentoval Tomáš Korelus Na snímku úplně vlevo odkopává balon v utkání Benfiky s Chotíkovem.
,,Ve druhém kole nás čekal Chotíkov, který když je kompletní, dokáže hrát dobrý fotbal, což v kraji nebývá zvykem.
Jak se čekalo, Chotíkov se nebál a hrál s námi otevřený zápas.
V první půli jsme se dostali do vedení, po krásné střele Šmejkala, škoda jen že nám tam toho nepadlo více.
Druhá půle už byla spíš v Chotíkovské režii, kdy se nám sice podařilo navýšit vedení na 2:0, ale po fotbalové stránce už to nebylo tak kvalitní.Soupeř snížil na 2:1, potom ještě měl tlak ke konci, ale nám se podařilo získat důležité 3 body a být tak stále 100%.
Nový trenér nás nutí hrát fotbal, což nám už poslední sezónu trošku chybělo, je tam pár dalších změn, které se ještě musíme naučit, ale věřím že až bude vše klapat, bude těžké nás zaskočit” viděl zápas Tomáš Korelus.,,Jeden ze tří zápasů, kde si myslím že nás může soupeř potrápit, ale chceme tam nechat všechno a vyhrát.”dodal ke šlágru 3.kola se Zručí, který Benfika odehraje v sobotu 24.8. od 17h.Ty dva těžké zápasy očekává T.Korelus v obou utkáních s Nýrskem.