Ve Zbuzanech Jiskra vyhrála 3:1 a postoupila do 2.kola Mol cupu

Zbuzany
FK Zbuzany – TJ Jiskra Domažlice
V prvním kole Mol cupu zavítala Jiskra na předměstí Prahy západ do městéčka Zbuzany nováčka ČFL skupiny B.
Jiskra přečkala úvodní nápor domácích, kteří trefili levou tyč branky Brycha. Jiskra odpověděla nejlepším způsobem golem. Ve 13. minutě zahrával Mužík roh, který přetáhl na levou stranu kde Teršl lehce přihrál Pekovi, který u pravé tyče z pohledu golmana Zbuzan vsítil dorážkou první gol zápasu 0:1.Gol je zde:https://www.youtube.com/watch?v=H5qfS1h6p3Q. Tak skončil první poločas. Ve druhém poločase v 57. minutě domácí Marečkem vyrovnali na 1:1. v 65. minutě vstřelil Matas gol hlavou na 0:2.Vše rozhodl v nastaveném čase David Brabec, kterému přihrával Egon Vůch z 25. metrů k pravé tyči nedal brankáři Zbuzan šanci a stanovil konečné skoré 1:3 pro Jiskru Domažlice.Gol zde:https://www.youtube.com/watch?v=CZI4-mcCIiE&feature=youtu.be. Jiskra tak postoupila do druhého kola Mol cupu.