Jiskra nestačila na pražský Vltavín

Praha – Domažlice
Druhý venkovní zápas v anglickém týdnu v 6.kolo ČFL A viděl fotbalový stadion v Praze 7 v ulici U Průhonu 1.
Dnes dopoledne hrála Jiskra na půdě do té doby 12. Loko Vltavín.Po čtvrt hodině hry nacentroval Mlynařík balon z trestnéhokpu na hlavičku Baura jeho povedenou hlavičku k tyči musel domácí gólman Štorc vyrážet na roh.V 21. minutě Z levé strany nikým neobtěžován vyslal křížnou střelu Dvořák vedle levé tyče branky domácí Lokomotivy .Po dvou šancích Chodů zaskočila Lokomotiva Vltavín rychlou souhrou na jeden dotek, kterou po Čtvrtníčkově křižné přihrávce doklepl zblízka u tyče Viera na,jak se později ukázalo konečných 1:0.. Ve 28.minutě.Domažlice okamžitě přispěchali s odpovědí, Mužíkova povedená střela letí těsně vedle levé tyče plachtícího Štorce ve 35. minutě.Za sedm minut se Došlý dostal míč na úroveň pokutového kopu,domácí obrana si ho vůbec nevšímala, ale jeho skákavý pokus šajtlí byl sražen na roh.
V 82. minutě Mára Bauer byl sám na penaltě zpracoval si míč a přehodil padajícího gólmana Štorce,dobíhající hráč bohužel pro Jiskru vykopl míč z prázdné branky.
Václav Uzlík měl po nákoplem balonu od Teršla špatném výběhu gólmana Štorce, půl prázdné branky před sebou, ale bohužel opět netrefil to časomíra ukazovala 90. minutu.Stejně,jako v úterý v Rakovníku Domažlice nevyužili své vyložené šance a druhé utkání po sobě nedali ani jeden gól.O reparát se pokusí v derby utkání 7.kola ČFL A s FC Viktoria Plzeň B 21.9. od 16:30h. Hned ve středu 25.9. od 16:00 h bude Jiskra v rámci 3. kola Mol cupu hostit slavnou FK Dukla Praha.
Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 2:7. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 10:17.

Sestavy:
FK Loko Vltavín: Štorc – Kühnel, Podzimek, Mysliveček (55. Kuchař), Hovorka, Čtvrtníček (90. Šafařík), Uvíra, Šípek (89. Špaček), Mach, Maione, Vieira (78. Pouzar).Trenéři: Freisler,Moravec, Frýdek.

TJ Jiskra Domažlice: Brych – Kadar, Pek, Bauer, Mlynařík (69. Teršl), Uzlík, Došlý, Mužík, Brabec (71. Kraml), Kropáček (46. Pavlík), Dvořák.Trenéři: Vaigl,Dobrý a Míčka

Rozhodčí: Raplík – Šimek, Kvaček
Diváci: 150
,,Hodně bojovný zápas z obou stran, myslím si ze jsme hlavně druhou půli měli navrch a měli dat minimálně jeden gól z šanci, které jsme měli. Prohra a ztráta všech bodu je pro nás velké zklamání 😔.” uvedl po zápase obránce Jakub Teršl.
,,Oboustranně velmi bojovné utkání, vzhledem k velmi nekvalitnímu povrchu. Munda (Mužík) v závěru první půlky zahrával standartku a já propadlej balon na zadní tyči ve skluzu jsem netrefil bránu.Ve druhé půli jsme soupeře k ničemu nepustili, bohužel jsme náš tlak nedokázali zúročit v gól, i když šancí jsme měli mnoho. Mára Bauer měl velkou šanci, ale soupeř to vykopnul z brankové čáry, Uzel (Uzlík)pak netrefil bohužel prázdnou bránu i když z těžký pozice. Já taky měl příležitost v první půli po standartce”viděl zápas obránce Ondřej Pek.