Načítám.......

 

V Rakovníku Jiskra zahodila festival svých šancí

Rakovník
Jiří Pojar
Utkání, jak se později ukázalo rozhodla rychlá domácí akce na jejímž konci se Severýn nejlépe orientoval mezi beky Jiskry ve 32. sekundě zápasu. Jiskra svého soupeře potom po celý zápas jasně přehrávala,ale nepovedlo se jí využít ani jednu cca 16 šancí celého zápasu. Domácí branku výborně střežil gólman Radek Zach na snímku :.
,,Bohužel jsme ztratili tři body proti nejslabšímu soupeři proti kterému jsme v sezóně nastoupili.¨nepovedl se nám vstup do zápasu,kdy nás domácí zaskočili rychlým gólem potom už to byl skvělý výkon gólmana a naše nemohoucnost v proměňování šanci.Tenhle zápas beru na sebe…Měl sem tam tři stoprocentní šance a alespoň jednu jsem měl proměnit…,ale myslím,ze kdybychom hráli do tmy,tak jsme góla nedali…ztracené body musíme získat na Vltavině.Svěřil se se svými pocity z prohraného zápasu kapitán Jiskry Petr Mužík
munda š
,,Jsme jako tým velmi zklamání ze jsme zápas nezvládli a neprodloužili tak vítěznou sérii, kterou jsme měli. Bohužel jsme hned v první minutě inkasovali po prvním centru domácích po jediné akci kterou měli. Zbytek zápasu si dovolím říci ze byl v naší režii a zápas jsme mohli otočit, bohužel i přes nespočet vyhozených šanci se nám nepodařilo z výsledkem cokoli udělat a zvrátit tak vývoj zápasu. Druhy poločas jsme tlačili co to jen šlo bohužel už se jednalo spíše o křeč v zakončení kdy domácí 2 krát vykonávali míč z brankové čáry a nám se tak nedostalo touženého vyrovnání. Nejvíc nás samozřejmě mrzí zranění našich dvou hráčů Honzy Matase a Ondry Rumla, snad budou co nejdřív v pořádku”!řekl zklamaný záložník Jiskry Petr Došlý.
,,Ještě před začátkem zápasu jsme si říkali, že je důležitý chytit začátek, že spoustu zápasů dostáváme góly jako první. Což se nám zase nepovedlo a hned asi v 30 sekundě jsme dostali gól. Byli jsme trochu zaskočený, ale postupem času jsme se z toho dostali a vstřelili branku, která bohužel byla odvolána. Od té doby jsme Rakovník do ničeho nepustili. Šancí i dost tutových šancí jsme si vytvořili, ale míč jsme tam nedokázali dotlačit”.viděl smolné utkání záložník Jiskry Domažlice Kryštof Pavlík.
Davi Kraml záložník Jiskry k utkání řekl:,,Přišlo mi to pro nás hodně smolný, v kabině jsme si řekli ať hlavně nedostaneme góla na začátku a to se taky stalo. A Rakovník po daném gólu už jenom bránil a čekali na brejky. Měli jsme hrozně moc šancí, které byli neproměněny to byla velká škoda. Kdyby jsme proměnili nějakou z šancí tak věřím, že by jsme zápas zvládli. Jinak zápas byl bojovný hodně soubojů. To bylo způsobený i hřištěm”.
Stínem zápasu bylo zranění dvou našich hráčů Jana Matase a Ondřeje Rumla na snímku těsně po srážce. Oba chybí dnes na Vltavíně.
Ti viděli inkriminovaný okamžik takto:,,Chtěl jsem odhlavičkovat míč na půlce půlky, zakřičel jsem si a šel do balonu. Bohužel Rumlík měl myšlenku, že zahraje malou domů” uvedl Jan Matas.Ondřej Ruml uvedl: ,,Těžký popisovat docela. Oba jsme si řekli a bohužel jsme se srazili
K zápasu Rakovník těžký zápas dali nám gól hned ve 30. Vteřině a hned po gólu zalezli a začali bránit. Klukům není co vyčítat až na neproměněné šance,které nás v tomhle zápase bohužel staly body.

Sestavy zde :https://souteze.fotbal.cz/zapasy/zapas/9ad30b3e-acbc-454d-a231-2575ba2d82ea
Po utkání :

Rozsáhlou fotogalerii z utkání si můžete prohlédnout zde:
https://zuypompi.rajce.idnes.cz/SK_Rakovnik_-_TJ_Jiskra_Domazlice_0_1_dohravka_4.kola_CFL_10.9.2019/

Print Friendly, PDF & Email