Načítám.......

 
https://www.fotbaldomazlice.cz/wp-content/uploads/2019/12/photo_2019-12-14_11-18-56-01.jpeg

Mládež Jiskry v průběhu podzimu úspěšně bojovala na okresních i krajských kolbištích a i přesto nechce její management ponechat úspěch či neúspěch v jarní části svých soutěží jen fotbalovému osudu a tak opět vsadil na osvědčené zpestření zimní přípravy formou účasti na halových turnajích nejen u našich západních sousedů!

Zatímco školička v minulém roce působila v Kötztingu a Chamu jako úplný outsider, pokusí se letos vybojovat i nějaký ten bodík, neboť dle výsledků na posledních turnajích před zimní přestávkou v ní fotbalový potenciál rozhodně dřímá!

To “přípravkáři” jsou úplně jiná kapitola, neboť pojedou do Kötztingu předvádět své atraktivní pojetí halového fotbalu a budou zcela jistě patřit do nejužších kruhů kandidátů atakujících nejpřednější příčky na stupních vítězů.

Je jasné, že široká fotbalová obec bude držet palce a těšit se na reporty nejen z nedalekého zahraničí, ale i z Tachova, Plzně, Chebu a dalších fotbalových destinací.

Trenérům, vedoucím mužstev a dalším doprovodným činovníkům patří již teď velké poděkování za cenný čas věnovaný fotbalovému potěru Jiskry Domažlice.

Fotbalová školička a přípravka Jiskry do!

Print Friendly, PDF & Email