Modelový mač na úvod zimní přípravy

Dnes v podvečer hostila umělka v Domažlicích modelové utkání Jiskry Domažlice “A” mužstva, bílých proti modrým.

Bílí:
Červený – Buršík, Matas, Teršl, Mlynařík – Brabec, Pavlík, Uzlík, Kraml – Kropáček, Černý

Modří:
Brych – Hrubý, Banzuzzi, Bauer, Rychnovský – Plecitý, Kuhajda, Mužík, Došlý  – Dvořák, Christiner

Střídali:
Vlček a Skopový

Bílí vs. Modří 7:1

První vážnější šanci měli Bílí, Kramlovu střelu ve 3. minutě  musel Brych vyrážet.
Trestný kop Černého o chvilku později  k levé tyči v pohodě Brych kryl.
Aktivní Bílí střelou  Brabce “olízli” břevno Brychovy svatyně.
Na druhé straně  Dvořák slabou střelou Červeného neohrozil.
V 15. minutě Kropáčkovu přihrávku poprvé zužitkoval  Pavlík na 1:0 pro “bílý balet”.
Na druhé straně nebezpečně zakončoval v dresu Modrých navrátilec z Viktorie Plzeň B, Rychnovský, po přenesení hry Kropáčkem.

Nedáš, dostaneš, opět platilo a Skopový navýšil skóre na 2:0 ve 21. minutě.
Ve 28. minutě se trefil Brabec po Brychově chybě na 3:0.
Na 4:0 zvyšoval Skopový po půlhodině hry.
Za minutu nato našel  Kraml Kropáčka, ten ale přestřelil bránu Brycha.
Ve 34. minutě to už bylo 5:0, když se mezi střelce zapsal Uzlík po přihrávce Skopového.

Modrým se povedlo po trestném kopu Mužíka Bauerem hlavou snížit na poločasových 5:1.
Ve druhém poločase Bílí ještě přidali, nejprve se parádně z voleje trefil Kraml na 6:1, poté Bílí měli velkou šanci Skopovým, který přestřelil branku Modrého výběru.
Sedmý gól, Kropáčkův,  byl tečkou za herně i výsledkově jednoznačným mačem.

“Byl to trénink, nic to neřeší, takže je úplně jedno, jestli jsme vyhráli 7:1, jsme v kondičním období, takže si myslím, že to účel splnilo a aspoň jsme hráli na hřišti a neběhali někde na oválu, kde nás to taky určitě ještě čeká,”
svěřil se bezprostředně po mači jeden z aktérů, útočník Daniel Černý.