Načítám.......

 

Odpovídá sportovní manager

https://www.fotbaldomazlice.cz/wp-content/uploads/2019/10/IMG_20200209_151423-1280x960.jpg

Podle výsledku byl zápas zcela jednoznačný, byla taková i hra obou mužstev?

Po výborném  výkonu  na Viktorce s místním  béčkem  nás  čekalo  jiné  utkání na Doubravce s domácím  divizním mančaftem Sencem. Kvalitní  mužstvo, kvalitní  zápas, ve kterém  jsme si konečně, minimálně  gólově  spravili chuť a vyzkoušeli  některé  věci, které  nacvičujeme na trenincích.

Více info z výše jmenovaného mače zde!

Co zápas ukázal trenérskému štábu a jaký byl tréninkový týden Jiskry Domažlice s číslem šest?

V tréninkovém  procesu zimní  přípravy  jsme přešli  z kondiční  přípravy na herní  fázi, taktické  věci, které  bychom rádi  přenesli do mistrovských  zápasů. Tento zápas  byl první  zkouškou  těchto  věcí, ať se bavíme o rozestavění  hráčů, taktických  věcech, kde zapracováváme nové  hráče, kteří  přišli  do mužstva  v zimní  přestávce. Myslím, že  všichni  hráči  mají  obrovskou  chuť a cítí  šanci se uplatnit. Je to vše  vidět  na trenincích, kdy všichni  pracují  na 100%.

Stále se opakující otázka, jak vypadá zdravotní stav kádru  Jiskry Domažlice aktuálně?

Zdravotní  stav hráčů  je zatím  pro nás  příznivý, Martin Hrubý  již  trénuje, ale do zápasu ho zatím  nechceme postavit, protože  jsme si vědomi, jak to pro nás  důležitý  hráč  je…. ale věříme,  že  Martin bude fit a včas  nastoupí a bude oporou našich  zadních řad. Bohužel  v zápase s Viktorkou odešel  předčasně  do šaten, náš  jeden z nejzkušenějších hráčů, Marek Bauer, který  si obnovil zranění  přitahovače  třísel. Nyní  netrénuje  a řešíme  pomoc u našeho  doktora Petra Zemana. Stejně jako u Martina Hrubého, Marek Bauer je nedílnou  součástí  našeho  kádru a my budeme věřit, že  se včas  vrátí a zapojí  se do chodu A mužstva.

Co dalšího se chystá ve fotbalové kuchyni Jiskry Domažlice v nejbližší době?

O víkendu  nás  čeká  další  divizní  celek, a to je SK Petřín  Plzeň, zápas  odehrajeme na Slovanech na UMT od 10:15 hodin.

Jménem čtenářů webu fotbaldomazlice velké díky za vyčerpávající informace.

Výsledkový souhrn zimní přípravy Áčka Jiskry 2020:

Bílí vs. Modří 7:1 (modelový zápas kádru Áčka)
TJ Jiskra Domažlice vs. SK Klatovy 1898 6:2 (2:0)
TJ Jiskra Domažlice vs. FK Robstav Přeštice 0:0 (0:0)
TJ Jiskra Domažlice vs. FK Králův Dvůr 2:3 (1:2)
FC Viktoria Plzeň B vs. Jiskra Domažlice 1:0 (0:0)
SK Senco Doubravka vs. Jiskra Domažlice 1:11 (0:5)

Print Friendly, PDF & Email