Jiskra v přípravě smetla i Petřín

Jiskra v sobotu navázala na suverénní dvouciferné vítězství z minulého týdne proti soupeři ze stejné soutěže, tedy z divize, a s chutí si zastřílela.

Hosté šli do vedení Kropáčekem, soupeř však proměněnou penaltou vyrovnal zhruba v polovině prvního poločasu, pak se Chodové trefili Dvořákem, opět Kropáčkem a Mužíkem do poločasu ještě třikrát.

Ve druhém dějství pálili přesně Pavlík a Černý, na což kontroval soupeř Vohrnou, kdy zkorigoval na 2:6, ale poslední slovo patřilo opět zástupcům chodské metropole, když se pár minut před koncem povedeného zápasu přesně trefil Dvořák a uzavřel tak skóre na konečných 2:7 v prospěch hostujícího celku.

Šesté přípravné utkání v rámci zimní přípravy 2020:
So 22.02.2020 10:15
SK Petřín Plzeň vs. TJ Jiskra Domažlice 2:7 (1:4)
UMT Petřín Plzeň

Branky:
28. pen. 1:1, 74. Vohrna 2:6 – 12. Kropáček 0:1, 34. Dvořák 1:2, 36. Kropáček 1:3, 40. Mužík 1:4, 53. Pavlík 1:5, 62. Černý 1:6, 86. Dvořák 2:7