Načítám.......

 

Na první jarní mistrák zve trenér Benfiky

https://www.fotbaldomazlice.cz/wp-content/uploads/2019/10/IMG_20200122_115339.jpg

Jaká je spokojenost s přípravou?

Příprava neprobíhala úplně tak, jak jsme si naplánovali. Nejdříve ukončil kariéru Ondra Černý a pak ze studijních důvodů nenastoupil Lukáš Reiniger, což už náš ne tak velký kádr oslabilo. I přesto jsme začátek přípravy zahájili třemi tréninky týdně. V samém počátku přípravy nám kvůli zranění chyběli další 3 až 4 hráči, což se projevilo na prvních zápasech. Bohužel nám také v přípravě odpadly hned tři přípravné zápasy, což nebylo také úplně optimální. Přes všechny problém si ale myslím, že jsme v přípravě udělali vše, co bylo v plánu a také se uzdravili skoro všichni zranění hráči. Do mistrovských zápasů půjdeme připraveni na sto procent!

Jak vypadá momentální zdravotní stav kádru?
Momentálně jediný zraněný jsem já a čekám na lékařské vyšetření, ale i přesto bych chtěl od začátku do zápasu zasáhnout, otázka je na jaký časový úsek.

Jak je to s příchody a odchody?
Odešel Šmejkal směr Klatovy, Ondřej Černý ukončil kariéru, Reiniger se zatím k týmu nepřipojil ze studijních důvodu. Přišli Milan Lucák z Nýrska a jednáme o přestupu Michala Růžka z Mrákova.

Jak vypadal poslední přípravný zápas?
S posledním přípravným zápasem jsem spokojen po herní stránce. Už tam byly věci, které po klucích chci, hlavně rozehrávka už splňovala přísnější měřítko. Zapracovat ale musíme na zakončení, protože bez gólů se nedá vyhrávat!
Na zakončení jsme se teď v trenincích hodně zaměřili, tak věřím, že to prodáme i v zápase.

Co říct k prvnímu mistrovskému utkání?
V Nepomuku jsme na podzim vyhráli 5:0, na to se ale teď spoléhat nemůžeme. Tohle bude úplně jiný zápas už z důvodu, že budem hrát na umělé trávě. Zápas začíná od stavu 0:0 a my plně respektujeme sílu soupeře. Na druhou stranu jsme si vědomi, že jsme favorit a budeme chtít tento zápas vyhrát.

Na co budete chtít nalákat fanoušky?
Určitě budem pokračovat ve hře, kterou jsme předváděli na podzim. Rychlou kombinační hru a doufám, že i se spoustu gólů, aby si divák přišel na své.

S trenérem Pavlem Javorským konverzovala redakce webu fotbaldomazlice.cz. 

Print Friendly, PDF & Email