Načítám.......

 

K průběhu zápasu s Malší Roudné se vyjádřil trenér Vlček a kapitán Červený

https://www.fotbaldomazlice.cz/wp-content/uploads/2019/10/IMG_20200308_121425-1280x960.jpg

1. Jaká je spokojenost s průběhem a výsledkem zápasu?
S výsledkem jsme pochopitelně spokojeni. Do začátku  zápasu  jsme však  nevstoupili úplně ideálně.  Kluci možná cítili  zbytečnou zodpovědnost  z 1. mistrovského zápasu. Z toho pramenilo mnoho nevynucených  chyb a soupeři jsme darovali penaltu po nestastne ruce v pokutovem území. Po 15-ti minutách jsme se uklidnili, pomohli si standartkama, výsledek  otočili  a zápas  dohrávali  v klidu.

2. Překvapil soupeř něčím, třeba  nadstandardním výkonem či překvapivou  taktikou?
V průběhu  1. poločasu  jsme reagovali na rozestavení  soupeře se 3-mi stopery. Bozděch šel  na hrot a jeho místo na pravém  křídle  zaujmul Chodora. Pak začaly  fungovat kraje a důraz  našeho  hotového  útočníka  na soupeře platil. Soupeř nám trochu pomohl svoji neukázněností.

3. Dokázal tým plnit to, co mu realizační tým před zápasem naordinoval?
Dnes byli kluci na hřišti  ukáznění. Snažili  jsme se držet míč pod kontrolou. Některé náběhové situace byly opravdu koukatelné a padly hezké  góly.

5. Kteří jednotlivci nejvíc překvapili?
Nedá  se říct,  že  by nás někdo vyloženě  překvapil.  Možná  bych vyzdvihnul vykon Matěje Váchala, který  neúnavně  pracoval pro tým  ve středu  hřiště a vlastně na něm  se poměrně brzy vykartoval jeden hráč  soupeře. Super je i produktivita Matěje  Bozděcha.

5. Došlo ke zraněním, jakým a u koho?
Naštěstí  se nikdo nezranil a z úzkého 13-ti členného kádru  dnes chyběl  pouze Ondra Sloup.

6. Na co se bude muset realizační tým zaměřit v tréninku v přípravě na dalšího soupeře?
Je toho víc,  ale určitě chceme zlepšit předfinální fázy. Mnohokrát  se stalo, že  po slušně odehrané situaci došlo k nepřesné nebo uspěchané  přihrávce do zakončení. Chce to prostě  víc  Chce to prostě víc klidu na míči.

No a jak to viděl kapitán mužstva Lukáš Červený:
“Prvních 20 minut byly z naší strany horší, než jsme se dostali do zápasu a kvůli nedůslednosti obrany jsme dostali první gól z penalty po ruce Čachyho.
Do zápasu nás dostal gól z rohu, který byl po teči Čachy a srážení soupeřova stopera do brány, pak jsme ještě přidali jednu branku z penalty Chodora a Bozda hlavičkou po centru Jahna. Zbytek zápasu už jsme byli lepší a přidali ještě 2 branky. Až na pár ztrát v koncentraci, zkažených přihrávek a přidat víc v mluvení, si myslím, že se nám zápas povedl.”

Vyjádřil se i navrátilec Martin Hoang Minh Kien alias Bob:
“Dneska jsme absolvovali první mistrovské utkání po zimní přestávce s Malší Roudná. Ze začátku nám chvíli trvalo, než jsme se dostali do hry, ale i po brzy inkasovaném gólu jsme se probrali a zápas otočili. Vrátil jsem se zpět do Jiskry po 2 letech a jsem rád, že jsem mohl přispět k výhře gólem a asistencí. Gól jsem vstřelil svou slabší levou nohou z 25 metrů, který se o břevno odrazilo do brány. S našim dnešním výkonem jsem velmi spokojený a doufám, že budeme takhle dále pokračovat.”

Všem respondentům jménem fanoušků za cenné  informace srdečně děkujeme.

Redakce webu fotbaldomazlice.cz

Print Friendly, PDF & Email