Načítám.......

 

V Třebnicích se hraje finále okresního turnaje Korona mezi Meclovem a Jiskrou B.

https://www.fotbaldomazlice.cz/wp-content/uploads/2020/06/20200619_205055.jpg

Fotbalové Třebnice budou zítra v podvečer na nohou. Na místní hřiště nastoupí od 17:00 domácí ZD Meclov a vítěz loňského ročníku krajského přeboru, Jiskra Domažlice B. V posledním měření sil se v Třebnicích odehrála na podzim 2019 radovala Benfika v poměru 1:3, po gólech Pačesného – Kulhavého, Javorského a Uzlíka.

,,Těšil jsem se hodně, ale bohužel včera jsem se na tréninku zranil, prasklo mi v lýtku a nebudu moci nastoupit, přesto očekávám pohledný kombinační fotbal s tím, že chceme Benfiku co nejvíc potrápit a při nejlepším porazit. Je to sice jen ,,přátelák”, ale myslím, že nikdo nic nevypustí a bude se bojovat a věřím, že to bude zajímavý a férový zápas,”
uvedl k utkání obránce ZD Meclov, Vojta Kafka.

K zápasu se vyjádřil i Milan Obdržálek, který v dresu Benfiky nastupoval v roce 2014, teď je věrný zeleno-žlutým barvám “zemědělců” z Meclova.

,,Těším se, protože je to další derby a s hodně klukama se známe. Navíc je to finále, kde určitě nikdo nebude chtít prohrát. My jsme teď posílili do ofenzívy a taky střed zálohy, naše hra je teď úplně jiná, než před tou nákazou, která nastala, takže očekávám, že se bude hrát kvalitní fotbal a bude to hodně vyrovnané. Myslím, že Benfika má výhodu širokého kádru, dá se říct, že střídá na hřišti dvě jedenáctky a to by ji mohlo hodně pomocí.”

,,Čeká nás asi nejtěžší zápas turnaje, dá se říci, že nejfotbalovější soupeř. Viděl jsem, že je Meclov ještě více posílený a tak by to mohlo být hodně atraktivní utkání pro fanoušky a i pro nás. Byl jsem překvapen z výhry Meclova v Tlumačově, ale nutno říci, že to bylo zasloužené z toho co jsem mohl vidět. Na zápas se těším a doufám, že k tomu přistoupíme zodpovědně, jako by to bylo “finále”. Věřím, že na hřišti necháme všechno a uděláme si dobrý začátek dokopné, kterou máme po zápase,”
řekl k zápasu Tomáš Korelus, obránce Jiskry Domažlice B.

,,Na zítřejší utkání se těším. Očekávám, že přijde hodně lidí, protože už víme, že se rozhodne o vítězi miniturnaje. Meclov bude nepříjemný soupeř, nečeká nás nic lehkého, ale my se na něj připravíme a budeme chtít vyhrát,”
burcuje Jakub Kalný, obránce Jiskry Domažlice B.

Text a foto Jirka Pojar

Print Friendly, PDF & Email