V Únějovicích jako na horské dráze

Dnes za krásného slunečného dne lvíčata U10 sehrála přátelské utkání s Klatovy v Únějovicích.

Hráli jsme 3 poločasy po 20 minutách.

Ve všech poločasech chlapci nezklamali a svými výkony jen překvapovali.

Na začátku prvního poločasu se Jiskřičky ničeho nezalekly. Na soupeře doslova vletěly a vsítily rychlé dvě branky. Soupeř odpověděl rychlou reakcí a dokázal skóre ve svůj prospěch otočit, naposledy. Jiskřičky si ale vedení do konce poločasu vybojovaly zpět.

Ve druhém poločasu byl z naší strany fotbalový koncert. Převážnou část jsme odehráli na soupeřově polovině a vytvořili několik vynikajících fotbalových akcí. Tento poločas musel být pro fanouška, rodiče a samotné trenéry ukázkovým příkladem fotbalové parády.

Ve třetím poločase ukázal soupeř, že i on má v rukávu pohledné akce a dokázal nám zatopit, přesto modrobílá lvíčata předváděla fantastický výkon a na konci mohla oslavit vítězství 11:7.

Velké poděkování patří Pavlu Královcovi, klatovským trenérům a únějovickému fotbalovému oddílu, za možnost sehrání přátelského zápasu.