Najde se soupeř?

“Předposlední zápas před prvním mistrovským zápasem jsme sehráli s divizním celkem Mariánských Lázní.

Konfrontaci s divizním soupeřem jsme potřebovali, abysme po ne moc přesvědčivých utkáních zjistili, jak na tom doopravdy jsme.

Po zápase ze Sušicí jsme si s klukama hodně řekli a některé věci se v tomto zápase zlepšily, v dalších musíme dále pracovat, abysme šli do zápasu v Nepomuku připraveni na 100%!

Utkání nakonec skončilo 1:1, ale zápas z mého pohledu mohl skončit 5:5, oba soupeři měli asi 5 stoprocentních šancí, například my jsme mohli hned v první minutě vést, když Míra Hojda šel sám na branku nebo například hned po vyrovnání v 90-té minutě jsme měli během dvou minut dát ještě dva góly, když Pavel Kadlec a Zdenda Peroutka šli sami na bránu.

Výsledek 1:1 bereme, ale momentálně máme starosti, protože Klatovy nám odřekli naší generálku, takže momentálně hledáme na příští víkend soupeře!

Těch šancí tam bylo ještě více, takže musíme zapracovat hlavně na koncovce, protože bez gólu se vyhrát nedá,”

konstatoval odhodlaně kouč rezervy Jiskry Domažlice, Pavel Javorský.

Pár obrázků z mače zde!

Obrázky optikou Jirky Pojara zde!

Tak sláva, soupeř se nakonec našel, Benfika hraje v sobotu od 17:00 v Postřekově!