Ohlasy na utkání 1. kola Mol cupu hráčů Jiskry

Brandýs nad Labem

Petr Mužík úplně vlevo s kapitánskou páskou:

,,Věděli jsme, že nás nečeká jednoduchý zápas, abych se přiznal, tak jsem byl sám zvědavý, jak zvládneme po dlouhé sérii přátelských zápasů utkání, kde už opravdu o něco jde, konečně! Utkání, si myslím, že jsme zvládli a zaslouženě postoupili do dalšího kola. Zápas jsme měli pod kontrolou, až do stavu, kdy domácí snížili na 3:1 z přímého kopu, potom jsme znervózněli a začali jsme se bát o výsledek, domácí nakonec ještě snížili na rozdíl jediného gólu, ale náš gól na 4:2 byl rozhodující. Šancí jsme měli hodně, ale teď se docela trápíme s jejich proměňování, ale věřím, že se to otočí. Bylo tam i hodně chyb, které si musíme rozebrat, aby se příště neopakovaly, zkušenější soupeř by nás mohl potrestat. Teď se můžeme v klidu připravovat na start ČFL a domácí zapas se Spartou, všichni už se těšíme, to čekání bylo nekonečné. V dalším kole poháru bych si přál Příbram, aby přijel Horvi na pivo,”
uzavřel svou analýzu pohárového utkání Petr “Munda” Mužík, kapitán A týmu Jiskry Domažlice.

Petr Došlý na snímku  záložník Jiskry Domažlice viděl zápas takto:,,Začátek Zápasu probíhal asi dle našich představ tedy rychle vedení 1:0 Martin Hrubý krásně zpoza vápna vystřelil a o tyč gól. A do poločasu jsme přidali druhy gól když centroval zleva David Brabec ,ja jsem nastřelil tyč a Odrazilo se to naštěstí k Danovi a teď uklidil balon do sítě. Do druhého poločasu jsme tak vstupovali s náskokem a nadále kontrolovali hru a vytvářeli si další šance. Zhruba v 56 minutě jsme přidali 3 branku kdy se probil do vápna Dandý a připravil mi balon na penaltě a po zemi k levé tyči jsem vedli již 3:0. Okolo 60 minuty jsme bohužel 2x chyboval v rozehrávce a soupeř toho využil, z trestného kopu a následně z naši rozehrávky snížil na 3:2. Vše jsem mohl uklidnit penaltou, kterou zařídil Skopi po faulu ve vápně kdy ho rukama podrazil gólman, ale pokutový kop jsem zahrál opravdu hrozne a brankář penaltu chytil. Naštěstí jsem mohl chybu skoro hned v zápětí odčinit,kdy se po pravé straně dostal do vápna Martin Hrubý a prudkou přihrávkou podél malého vápna se míč dostal až ke mě na zadní tyč a já už jen usměrnil balon do odkryté branky. Poté jsme již zápas dohráli s výsledkem 4:2 a postupem do dalšího kola, což byl nás cíl”.

Ve druhém Mol cupu kole by jsi chtělo koho ?

ak upřímně bych si hlavně přál aby jsme hráli doma:) a kdo přijede to je otázka losů, samozřejmě pro diváka atraktivního soupeře :-).

Začali jsme dobře kdy dal Hrubas gól. Hned ve druhé minutě to nám pomohlo měli jsme hru pod kontrolou ale soupeř byl nepříjemný vyrážel do rychlých  brejku naštěstí žádný nevyužili  a my pak přidali góly na 3:0.Potom jsme trochu polevili a bohužel se domácí dostali do zápasu když jsme dostali 2.góly. Poté přidal Došlák  na 4:2 a byl klid.
Můj gól jsem viděl, že jsem ho tam doslova protlačil.:-)

Ve druhém kole Mol cupu, by jsi chtělo koho ?
Je mi to celkem jedno, ale někdo z ligy by přijet mohl. ?

David Brabec na snímku vlevo viděl utkání takto:

,,Zápas jsme začali velmi dobře, hned jsme vedli 1:0, ale pak jsme trochu pustili soupeře do hry, naštěstí jsme přidali další dva góly, ale nějak jsme přestali hrát a soupeř nás potrestal. Zápas jsme nakonec zvládli i přes to, jak to bylo vyhrocené utkání, soupeř se mi nezdál úplně soudný, ale to je každého názor ?

V dalším kole je mi to tak nějak jedno, koho dostaneme, stejně se vždy musíme soustředit na sebe”.