Jiskra Sencu “pustila žilou”, pětibodově

Klíč k pevnosti Doubravka našel až Jansa!

“Utkání s Doubravkou bylo dle očekávání odehráno na UMT, což se vzhledem k počasí dalo čekat, věděli jsme tedy, že nás nečeká nic jednoduchého. Soupeř bohužel nepřijel si s námi zahrát fotbal a tak jsme se museli celý zápas rvát s 8 lidmi na vápně soupeře. Trvalo nám zhruba 30 minut, než jsme pochopili, jak na to. Od 30. minuty jsme do soupeře bušili jako hluchý do vrat a bylo jen otázkou času, kdy tam ten kulatý nesmysl dotlačíme. Bohužel i přes tlak, poločas skončil 0:0, a bylo potřeba kluky několikrát upozornit, že není třeba se stresovat ani nikam pospíchat a pokud budou pokračovat v takovém tempu a chuti vyhrát, prostě to přijde. Druhý poločas pokračoval stejně jako konec prvního a soupeř opět zaparkoval autobus a obléhání pokračovalo. Spálili jsme několik tutovek, ale i přesto kluci silou vůle tolik toužený gól vstřelili po krásné akci Sloup – Jahn – Jansa. Utkání to bylo náročné spíše z hledisko psychiky, ale máme šestou výhru z šesti možných a nehodláme na tomto čísle zůstat. Za týden nás čeká Sportovní škola Plzeň, která doposud má 0 bodů, ale myslím, že nás tam čeká stejně náročné utkání, jako tomu bylo dnes s Doubravkou,”

konstatoval pro fanouškovskou obec úspěšný kouč, Tomáš Korelus.

Trenér ví, kde chlapce “tlačí bota!”

“Pro mladší dorost to byl dnes další těžký zápas. V utkání jsme dvakrát prohrávali, ale nakonec dokázali získat dva body za výhru na pokutové kopy.
Herně to dnes od kluků nebylo špatné, ale dostáváme laciné góly z nedůrazu a pak nás to stojí spostu sil vracet se do zápasů. Pro nás každý zapas v téhle soutěži je výborná zkušenost,”