Načítám.......

 

Kanonýr Došlý poslal Vltavín ke dnu!

https://www.fotbaldomazlice.cz/wp-content/uploads/2020/09/FB_IMG_1601116062769.jpg

Domažlice měly za sebou teprve tři duely, během kterých se jim povedlo získat šest bodů. Jiskra nevstoupila do této sezony úplně nejlépe, porážka totiž přišla hned v prvním duelu, a sice proti Písku. Domažlice tato prohra spíše nakopla, ve druhém kole totiž dokázaly po divoké přestřelce porazit trápící se Rakovník na jeho vlastním hřišti výsledkem 4:3. I v minulém kole byla k vidění přestřelka, tentokráte proti Admiře. Jiskra však dovedla tento zápas do vítězného konce, neboť se jí povedlo zvítězit výsledkem 4:2.

Fotbalisté Vltavína se po pěti odehraných zápasech nacházeli na průběžné čtvrté pozici, přičemž se jim do této chvíle povedlo nasbírat sympatických devět bodů. Loko tak momentálně ztrácelo na vedoucí Spartu pouhé tři body, avšak letenský celek měl svůj zápas pátého kola ještě k dobru. Vltavín sice vstoupil do letošního ročníku velice sympaticky, neboť se mu povedlo naplno bodovat ve všech třech prvních zápasech. Pokles formy přeci jenom přišel, neboť Vltavín nejprve nestačil na pražskou Admiru, načež v minulém kole na domácím stadionu prohrál také s Plzní.

V 8. minutě šli domácí do vedení Kuchařem, ale těsně před odchodem do šaten se podařilo vyrovnat Došlému na 1:1, ve druhém poločase šla Jiskra do vedení v 57. minutě opět zásluhou střelecké potence kanonýra Došlého  a z hlavního města si tak veze těžce vybojované tři body!

Loko Vltavín – TJ Jiskra Domažlice 1:2 (1:1)

Loko Vltavín:
Štorc – Abena, Mysliveček, Jaroš, Šípek, Matějka, Pejša (C), Kuchař, Maione, Freisler, Tichý

Náhradníci: Koblenc – Kühnel, Šmalcl, Čtvrtníček, Pásztor, Vokurka

TJ Jiskra Domažlice:
Růžička – Fišer, Teršl, Bauer, Mužík (C), Brabec, Rychnovský, Hrubý, Došlý, Pavlík, Dvořák

Náhradníci:
Brych – Vůch, Kropáček, Černý, Kuhajda, Olaoye, Mlynařík

Rozhodčí:
Tesař – Tupý, Matyš

Pohledem ostrostřelce

“Po povedených výkonech, které jsme sehráli v ČFL a v poháru, nás čekal tradiční soupeř, Vltavín. Počasí úplně nepřálo pohlednému fotbalu a ani trávník nebyl v dobrém stavu. Přesto jsme do zápasu vstoupili dobře a určovali tempo hry. Bohužel z první šance domácích po rohu šli do vedení. Jsem rád, že nás to víceméně nijak neovlino a naopak nakoplo ke zvýšené agresivitě a tlaku na domácí. Z akce středem hřiště, kdy jsem sklepl balón Mundovi a ten mi jej vrátil do vápna, jsme do poločasu vyrovnali. V druhé půli jsme chtěli jít za vítězstvím a to se nám povedlo, kdy po přenesení hry jsem dostal balón od Dandyho a mohl jsem rovnou střílet a poslat nás do vedení. Zápas jsme následně dohravái ze zabezpečené obrany, kdy domácí zjednodušili hru a nakopaváli pouze dlouhé balóny. Vítězství si ceníme a můžeme se soustředit na další zapas, který nás už čeká ve středu proti Sparte,”

konstatuje stroze kanonýr Petr Došlý.

Pozn.:
Zdroj onlajny, foto Stehlík, úvodní foto ilustrační ze zápasu s Ústím, archív webu.

Redakce webu fotbaldomazlice.cz

Print Friendly, PDF & Email