Načítám.......

 

Fotbalem pro Jirku Šámala

https://www.fotbaldomazlice.cz/wp-content/uploads/2021/05/CollageMaker_20210523_000418821-1280x719.jpg

Pomozte nám pomáhat již nyní, nemusíte čekat až do benefičního mače, moc jménem Šámiho děkujeme!

ČÚ: 4483504083/0800 

Aktuální info od PR managera Jirky Pojara:

“V nedělní benefici Fotbalem pro Jiřího Šámala nastoupí dvě ikony plzeňského potažmo domažlického fotbalu, momentálně trenéři FC VP, Pavel Horváth a Pavel Fořt. Dále bude hrát v poli i trenér brankářů AC Sparta Praha, Martin Ticháček, a přijede další náš odchovanec obránce Sigmy Olomouc Martin Sladký, dále Petr Šíma, bývalý hráč FC Viktoria Plzeň, Dynama České Budějovice, účast potvrdili mimo jiné hráči nedávné minulosti, kteří oblékali modrobílí dres Jiskry Domažlice, Michalové Bublík a Veselý, Míra Rejthar, Zbyněk Černý, Dan Houdek, Lukáš Paul, Milan Braun, Michal Tesař, Jiří Bárta, Tomáš Bahleda, Vojta Mifek, Přemek Mach, Lukáš Frei, Pavel Cihlář, Pavel Javorský, Jakub Strejc, Marek Bauer atd.”

Jirka Šámal je bojovník, který nemalou část svého fotbalového života strávil i na Chodsku a v srdcích spoluhráčů a fanoušků zanechal nesmazatelnou stopu nejen jako sportovec, ale i jako férový člověk.

Jirka Šámal teď ale musí svádět těžší boj než sportovní bitvy, které  jako vynikající hráč i trenér sváděl na nesčetných pažitech, neboť se mu do cesty postavila zákeřná nemoc ALS.

Jirka Šámal ale není sám, podporují ho příbuzní, známí, bývalí spoluhráči i současní svěřenci.

A ani  kluby, jimiž procházel, Jiskra Domažlice a Slavia Vejprnice,  nezůstávají stranou a Jirku Šámala by  rádi v jeho boji podpořily a to nejenom morálně, ale i finančně a pro tento účel byl založen  účet číslo: 4483504083/0800, na němž  bude moci  pana Jirku Šámala podpořit každý.

Oba jmenované kluby přípravují  benefiční utkání, první v Domažlicích, v neděli, 30. 5. 2021, od 16:00 mezi Teamem Jirky Šámala  a Jiskrou Domažlice.

Druhé ve Vejprnicich, v sobotu,  5. 6. 2021, od 16:00 mezi  SK Slavia Vejprnice (sezóna 1999/2000) a 1. FC Plzeň (sezóna 1996/1997 účastník ČFL).

Přátelské utkání sil v Domažlicích  bude zprostředkováno pomocí tv.com a fb Jiskry Domažlice.

Na tv.com se bude zaznamenávat  vlastní sportovní klání  a na fb pak  poběží live rozhovory s aktéry této benefiční akce, zde také budou moci fanoušci zanechávat své  vzkazy,  popřípadě i oznamovat fotbalové  veřejnosti darované částky i se svým jménem a tím motivovat další, kteří budou chtít též pomoci.

Mediálními partnery jsou Rádio Západ a Domažlický deník.

Jiskra Domažlice, Slavia Vejprnice “Fotbalem pro Jirku Šámala”