Načítám.......

 

Horvi tahounem benefice

https://www.fotbaldomazlice.cz/wp-content/uploads/2021/05/20210531_205627.jpg

V neděli proběhla úspěšná benefice Fotbalem pro Jirku Šámala, jejímž duchovním otcem byl prezident fotbalového klubu Jiskra Domažlice, pan Jaroslav Ticháček, ale hlavním mediálním aktérem, a to bez debat, byl “Domažličák” Pavel Horváth.

Ten vzbuzoval největší pozornost médií v přípravné fázi a byl i hlavní mediální  akvizicí první části benefice,  tedy té v Domažlicích, a to jako hráč, bavič i partner pro rozhovory.

Pavel Horváth neváhal ani minutu, když jej redakce webu Jiskry požádala o video pro podporu akce, která v té době ještě neměla jasné kontury a o jejíž podobě se diskutovalo v čistě hypotetické rovině, přesto s profesionalitou sobě vlastní namluvil videjko, které defacto odstartovalo domažlickou benefiční horečku!

Obrázky z natáčení tohoto videa najdete  ZDE!

Vlastní zápas odehrál “Horvi” celý téměř bez střídání a tím pádem naběhal i největší počet kilometrů a ani to mu nebylo dost, takže vbíhal ještě dlouho po skončení utkání do záběrů rozhovorů svých  protihráčů, jak se můžete přesvědčit v závěru interview s Martinem Ticháčkem.

To, že dosáhl i nejkrásnější branky v utkání přiznal se skromností sobě vlastní nakonec i on sám v rozhovoru se svým kamarádem a spoluhráčem Pavlem Vaiglem.

Pavel Horváth hrál, rozdával fotbalovou radost i s nadstavbou v podobě  obrovského lidského rozměru a svou účastí pozvedl povedenou benefici o nějaký ten level výše a získal velké sympatie této dobročinné akce se účastnících hráčů obou táborů  i přihlížejících diváků.

Obrázky ze zápasu a z natáčení následných rozhovorů najdete ZDE!

Pavle, jako “náplava” to poznám, již teď seš pro mnohé Chod jako poleno.

Ze srdce  ti za tvůj přístup k celé akci děkujeme a držíme palce do další trenérské práce a přejeme i mnoho osobních  úspěchů.

Zápas je možno si prohlédnout ještě jednou ZDE!

Číslo účtu, kde je nadále  možno podpořit našeho kamaráda Jirku Šámala:

4483504083/0800

Redakce webu fotbaldomazlice.cz

Print Friendly, PDF & Email