Limba si zápas užil a opět roztočil mediální kolotoč!

„Byl to zvláštní pocit, ale užil jsem si to. Fanoušků přišlo hodně! Byl to skvělý zápas, a i pro nás se super výsledkem. Všichni jsme spokojení. Viktorka vyhrála a my máme dobrý výsledek,” konstatoval pro sportovní investigativce FCVP David Limberský.
(Zdroj: twitter fcvp)

Hrálo se na 4×30 minut v tréninkovém areálu v Luční ulici a Viktoria vyhrála 4:2, ale třetiligový soupeř ji pořádně potrápil. Skóre otevřel ve 38. minutě po přízemním centru Kopice francouzský snajpr Beauguel. Po sedmi minutách druhé části pak proměnil Chorý penaltu po faulu na mladého Koželuha.

Za další čtyři minuty měli stejnou výhodu i Domažličtí, míč si vzal právě Limberský a gólman Staněk neměl šanci, přestože vystihl směr střely. Přitom v Plzni zkušený fotbalista na penalty nechodil. V novém dresu tedy udělal změnu. Po Limberského snížení na 2:1 se v 76. minutě podruhé z penalty prosadil Chorý, v 82. minutě už to bylo po krásné fotbalové akci hostů zase jen o jednu branku. A byl u toho zase Limberský, který obral ve středu pole Hlavatého, přes levou stranu se míč dostal do vápna, kde ho z voleje poslal do sítě Mužík.

Konečnou podobu výsledku pak dal ve 103. minutě pohotovou střelou v pokutovém území soupeře Matějka na 4:2.
Stínem utkání bylo zranění plzeňského záložníka Lukáše Kalvacha, jenž odkulhal ze hřiště s pochroumaným kotníkem už v sedmé minutě.
(Zdroj: Plzeňský deník)

(Fota: Deník/Zdeněk Vaiz)

Více obrázků ZDE!

Reakce sportovních médií na sebe nenechaly dlouho čekat, no a takto viděly zápas: