Jiskra Domažlice

Oficiální stránky fotbalového klubu

Příští zápas

U19 před zápasem s Aritmií Praha

Starší dorost Jiskry Domažlice, porazil druhý tým tabulky Aritmii Praha 4:3. Po velmi dobrém výkonu, především v 1.poločase.

"U19 dnes zvládla asi nejtěžší domácí zápas s Aritmou. Hned z kraje musím říct, že kluci splnili vše, co měli a co jsme si řekli v týdnu a bylo to vidět na hřišti. Soupeř dle očekávání byl možná nejfotbalovější a využíval občas našich nepozorností. Do utkání jsme vstoupili aktivně, presovali po celém hřišti a vstřelili 3 branky, od cca 30. minuty jsme byli trošku pod tlakem, ale a kluci to zvládli výborně.

Druhá půle nám tolik nevyšla, dostali jsme diskutabilní branky, když ještě výborně chytající Rudlof chytil penaltu. I tak jsme zvládli vstřelit čtvrtou branku a tou potvrdili dnešní výhru.

Pro nás je to neskutečně cenný skalp, kluci přistoupili k utkání zodpovědně a díky ztrátě Táborska, se nám povedlo odskočit od spodku. Kluci zaslouží pochvalu, navázali na zodpovědný výkon minulý týden, jezdili po prdeli, nic nenechali soupeři zadarmo a konečně se nám povedlo i zvítězit. Za týden doufám, že minimálně bod urveme i v Táborsku," informoval fanoušky dorostu úspěšný trenér Tomáš Korelus.