V neděli vpodvečer zakončila Benfika anglický týden zápasem s nepříjemným soupeřem ze Lhoty u Plzně. Od začátku se taktovky ujali domácí. Měli míč pod kontrolou a vytvořili si i brankové příležitosti, ale bohužel je neproměnili. To je však nijak zvlášť neodradilo od další aktivity a byli za to odměněni, když po pravé straně unikl Kubr a i přesto, že Vlček míč netrefil, tak jak si představoval, se k němu dostal Kadlec a poslal Benfiku do vedení. Již se pomalu blížil poločas, když se u postranní čáry parádně uvolnil Lucák a z úhlu propálil brankáře hostů.

Hned na začátku druhé půle se zmocnil míče Sova, obešel obránce a podél vybíhajícího brankáře zvýšil náskok Benfiky. Poté se domácí trochu zatáhli a přenechali aktivitu hostům, ale do větších šancí je nepouštěli. Ti tak kopali několik trestných kopů a rohů. Po jednom z nich se hostům podařilo snížit, ale Benfika další komplikace nepřipustila. Naopak Lucák vybojoval téměř ztracený míč, předložil jej střídajícímu Reinigerovi a ten svou první brankou za Benfiku stanovil konečný výsledek zápasu. I když výsledek napovídá, že šlo o jednoduchou záležitost, opak byl pravdou. Jednalo se o těžké utkání a vzhledem, že šlo o třetí zápas během sedmi dnů, jsou tři body, které zůstaly na Střelnici, velmi cenné. Nyní má Benfika týden na regeneraci sil a v sobotu se bude snažit, aby svou jarní neporazitelnost prodloužila i ve Stříbře s místním Baníkem zápas má výkop v 17:00.