Nepomuk

Utkání prvního kola KPM, které se kvůli tragické nehodě Tomáše Sovy odložilo na  středu 22. 8. odehrála na stadionu v Nepomuku, kde domácí FK hostil rezervu domažlické Jiskry. Hostující kouči stále nemohli počítat s trojicí zraněných Čadek, J. Korelus a Vavřička. Pro pracovní povinnosti nemohl nastoupit ani Kadlec. Waldmanna stále nechce Kdyně uvolnit. Od začátku se v sestavě objevil dorostenec Lukáš Reiniger.

FK Nepomuk – TJ Jiskra Domažlice B 1:1 (1:1)

Skóre se mohlo měnit hned v 15. sekundě. Kašpar zatáhl balon po levé straně a našel před bránou Kalabzu, kterému v pádu Bratanič balon vyrazil. Obraz hry celého zápasu byl stejný. Domácí spoléhali na zajištěnou obranu a vráželi do brejků. Hosté měli častěji míč na kopačkách a snažili se kombinovat, ale nevycházelo jim finální zakončení. Běžela 7. minuta zápasu. T. Korelus poslal centr za obranu, kde si naběhl K. Šmejkal, který obešel vyběhnutého brankáře Barocha a otevřel gólový účet utkání 0:1. Domácí přišli s rychlou odpovědí. Baroch vykopl balon a Kubr prohrál souboj s Knappem. Balonu se zmocnil Vosyka, který šel sám na Brataniče a vystřelil. Bratanič balon vyrazil. Dobíhající Knapp ho zasunul k levé tyči na 1:1. Další velkou poslední šanci měli domácí v 18. minutě utkání po rohu Benfiky. Knappa opět vychytal výborný Bratanič.

Obraz hry se neměnil ani ve druhém poločase. Přišla 73. minuta. Vlček ideálně poslal balon Černého, který se prosadil přes M. Kašpara a trefil levou tyč branky Barocha. Za minutu Baroch vykopl balon od brány na nohu Pavlíčka, který šikovně poslal obloučkem do brejku Šťastného. Ten si z levé strany obešel bránícího Voráčka, dostal se do vápna a mířil těsně vedle levé tyče branky Barocha. Zápas dospěl do penalt. První proměnil za Jiskru Šmejkal. Na 1:1 vyrovnal Voráček. Ve druhé sérii dali Nemeš a Kalabza. Třetí sérii začal úspěšně Kubr, aby ho napodobil Knapp na 3:3. Potom střílel Hojda k pravé tyči, ale Baroch střelu vyrazil. Kozák byl úspěšný a domácí vedli 4:3. Šťastný mířil doleva a Baroch penaltu chytil. Nakonec dokopával sérii domácí Rous a Bratanič penaltu směřující do prostředka vyrazil. To už ale nemělo vliv na to, že si Nepomuk připsal za penalty druhý plusový bod. Benfika se hned v sobotu 25. 8. ráno představí na stadionu v Chotíkově. Zápas má výkop v 10:15. Budou ho řídit rozhodčí Lego Jan, Šimek František a Žák Adam. Delegátem bude Lešetický Vladimír.