Králův Dvůr

Cábelíci hned ve 4. minutě mohli jít do vedení, ale nepovedená střela – centr z kopačky exdomažlického Hejdy skončila na břevně. Hostující Jiskra zahrozila poprvé v 16. minutě, to když Skopového vychytal Krček a posléze dorážka se též neujala. Stav utkání se pohnul až v 27. minutě a byla to opravdová lahůdka. Došlý si zprava navedl míč před šestnáctkou  a se 17. metrů parádní střelou   míč technicky zakroutil do  šibenice k pravé tyči 0:1.Gol byl zařazen do Fortuna golů.

Ve zbytku poločasu se téměř nic zajímavého do ofenzivy ani z jedné strany nestalo a tak museli domácí v poločasové pauze spřádat plány, jak utkání zvrátit a vydolovat nějaký ten bodík.

Druhý poločas načali šancí znovu hosté, když v 48. minutě Arzberger trefil levačkou jen připravenou nohu Krčka. Králův Dvůr se zmohl jen na platonický tlak, který nedokázal přetavit v gólové šance. Naopak hosté mohli definitivně rozhodnout čtyři minuty před koncem, ale Krček vychytal ve vyložené šanci Černého dále ještě po rohu mířili hosté ěsně vedle levé tyče branky.Změnu stavu to již nepřineslo. Domažlice si tak odvezli zaslouženě tři body.

FK Králův Dvůr
J. Krček [-] – R. Novák [-] , D. Kůžel [-] , M. Hejda [-] , J. Bouček [-] , J. Balšánek [-] , T. Šebek [-] ,M. Procházka [-] (73. M. Petr [-] ) , D. Zelenka [-] , M. Hell [-] , J. Sedláček [-] (60. D. Dolák [-] )
TJ Jiskra Domažlice
L. Brych [-] – J. Teršl [-] (37. D. Brabec [-] ) , D. Skopový [-] (92. L. Waldmann [-] ) , J. Vais [-] ,J. Kadar [-] , M. Rychnovský [-] , T. Arzberger [-] (68. D. Černý [-] ) , J. Matas [-] , M. Mlynařík [-] ,M. Hrubý [-] , P. Došlý [-] (88. K. Šmejkal [-] )
ŽK: 32. J. Bouček , 33. M. Hell , 66. D. Dolák – 11. J. Teršl , 66. D. Skopový , 80. P. Došlý , 92. L. Brych .
Počet diváků: 140. Rozhodčí: Vít Petr – VOJTĚCH Lukáš, SLAVÍČEK Lukáš.

Ohlasy k zápasu

Trenér Tomáš Šilhavý„Máme trochu problém se střílením branek. Hrajeme vyrovnané zápasy, ale bohužel ve finální fázi nejsme úplně důrazní a dostatečně kvalitní. Nicméně věříme, že tuto sérii bez vítězství prolomíme a postavení v tabulce do konce sezony ještě vylepšíme.“

Útočník Daniel Černý„Zápas byl docela dost vyrovnaný, moc šancí nebylo ani na jedné straně. My jsme se ale zásluho Došlého trefili a během druhého poločas jsme mohli z brejku vedení pojistit. Nakonec ale naštěstí stačil k výhře i ten jediný gól.“