Plzeň

Plzeň
Páté utkání zimní přípravy na první jarní souboj o druhé místo s pražským Vyšehradem mají za sebou třetiligový fotbalisté Jiskry Domažlice.Po druhé v této přípravě jí byl za soupeřem Horváthova Juniorka Viktorie.Svěřenci trenérů Vaigla,Dobrého a Míčky před tímto duelem absolvovalo tří denní soustředění s ubytování na Výhledech na hotelu Sádek, kde hráči se čtvrtka na pátek strávili noc.Dvoufázové tréninky s posilovacími cviky absolvovali na stadionu Střelnice v Domažlicích.Vrcholem soustředění byl duel v Plzni s FC Viktoria Plzeň U21.Trenér Horváth s novým asistentem Tomášem Hájovským, který skončil v Domažlicích postrádali pro zranění Řezáče a Hezoučkého.
Trenéři Jiskry neměli  k dispozici: Švihoříka, Bočka, Brabce,Hájovského, Vaise, Rychnovského, Vilčka, Buršíka, Nemeše a bratry  Stöcknery , Šimáněho. Vlček a Šmejkal hráli s Benfikou.
FC Viktoria Plzeň U21 -TJ Jiskra Domažlice 0:4 (0:3)
Do utkání vstoupili hosté aktivně a měli více se hry. V 15. minutě zatáhl balon Hrubý na malém vápně našel Černého, který prostřelil brankáře Nováka v bráně Juniorky na 0:1. Ve 28.minutě Dvořák na sebe navázal dva obránce nahrál Došlému, který si míč zpracoval vracel balon na malé vápno , kde do prázdné brány zakončoval Dvořák na 0:2. Jiskra měla náznaky šancí. Domácí měli jedinou šanci po minele  Bauera vše zachraňoval brankář Brych.Za deset minut už to bylo 0:3. To si ideálně zpracoval centr Dvořák, který vysunul Došlého.Ten šel sám na gólmana Nováka udělal mu kličku a do prázdné brány k levé tyči zvýšil na poločasový výsledek 0:3.
Do druhé půle domácí kouč vystřídal pět hráčů a brankáře. Do šance se po Došlého centru nedostal mužík, kterému nevyšel krok. Chodové zasadili rozhodující úder. Čihák přenesl hru zprava doleva na Došlého ten si navedl balon k šestnátce a k levé tyči nedal střelou brankáři Valešovi žádnou šanci 0:4. V dalším průběhu měli Domažlice šance Arzbergerem. Střela Hrubého minule těsně branku.Na změně stavu už se nic nezměnilo.
Petr Došlý okomentoval průběh utkání.,,Dneska to bylo z naší strany velmi dobré utkání.Soupeř byl stejný, ale my jsme na rozdíl od prvního utkání, kde jsme zkoušeli hodně hráčů hráli v silnější sestavě. Zápas jsme zvládli a zaslouženě vyhráli“.
Sestava Jiskry Domažlice A: Brych-Hrubý,Čihák,Bauer,Teršl,Mlynařík,Skopový,Mužík,Došlý,-Černý,Dvořák.Střídali:Kadar,Matas,Arzberger. Trenéři: Pavel Vaigl Petr Dobrý a Karel Míčka.
Sestava FC Viktoria U21: Novák(46.Valeš)-Plecitý, Pek O.,Míka,Svoboda,Pek J., Alex,Uzlík,Selnar,Kotěšovec,Štursa.Střídali:Patrovský,Brož,Kraml,Hranáč,Bartůněk.Trenér:Pavel Horváth as: Tomáš Hájovský.